33.4 C
Tenerife
Šeštadienis, 9 gruodžio, 2023
Reklama
PradžiaĮvykiaiTUI skrydžio iš Tenerifės į Mančesterį metu kilo panika, keleiviai "rėkė ir...

TUI skrydžio iš Tenerifės į Mančesterį metu kilo panika, keleiviai „rėkė ir verkė

- Advertisement 3-


Praėjusios savaitės ketvirtadienį (kovo 9 d.undefined) TUI skrydžio iš Tenerifės į Mančesterį keleivius apėmė panika, nes lėktuvas bandė leistis, tačiau jį smarkiai supurtė „baisi turbulencija”, kurią sukėlė praėjusią savaitę Jungtinę Karalystę užklupusi audra „Larissa”, dėl kurios lėktuve buvę keleiviai „šaukė ir verkė”, kai pilotas buvo priverstas nutraukti nusileidimą pūgos metu.

Tą dieną smarkiai snigo, todėl Anglijos šiaurėje buvo užblokuoti keliai, įstrigę automobiliai ir vairuotojai, o Mančesterio oro uoste buvo atidėti keli skrydžiai.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Lėktuvas TOM2477 iš Tenerifės turėjo leistis ketvirtadienį 20 val. vakaro, tačiau pilotas stažuotojas buvo priverstas nutraukti nusileidimą. Vienas iš lėktuvo keleivių Garethas Salteris laikraščiui „Manchester Evening News” pasakojo, kad „žmonės panikuoja, kūdikiai rėkia, o už mūsų verkia kelios mergaitės. Tiesą sakant, meldžiausi. Nemaniau, kad dar kartą pamatysiu savo šeimą. Iš žinių žinojome, kad oras bus blogas, bet kai tik pradėjome leistis, pasijutome nekaip. Pūtė labai stiprus šoninis vėjas, mus purtė turbulencija”.

Nusileidę keleiviai nustebo sužinoję, kad yra East Midlandso oro uoste. „Jie per garsiakalbį pasakė, kad esame Rytų Midlandse ir kad lėktuvą nutupdė pilotas stažuotojas, ir paprašė mūsų paploti jam už saugų nusileidimą, tačiau iš tikrųjų jie mums taip ir nepranešė apie nukreipimą”, – sakė Garethas.

Šoko ištikti keleiviai socialiniuose tinkluose teigė, kad jie buvo „palikti” Rytų Midlandse ir turėjo patys organizuotis kelionę namo arba ieškoti viešbučių, tačiau TUI neigia šį teiginį, sakydama, kad buvo organizuoti pervežimai, kad klientai grįžtų į Mančesterio oro uostą: „Galime patvirtinti, kad kovo 9 d. iš Tenerifės į Mančesterio oro uostą skridęs lėktuvas TOM2477 buvo nukreiptas į Rytų Midlandso oro uostą dėl nepalankių oro sąlygų artėjant prie Mančesterio. Klientai saugiai atvyko į Rytų Midlandso oro uostą, o atvykus jiems buvo pranešta apie nukreipimą.”

th

„Buvo suorganizuoti pervežimai, kad klientai grįžtų į Mančesterio oro uostą, ir, jei reikėjo, buvo pasiūlyta nakvynė. Visą vakarą klientai reguliariai gaudavo naujausią informaciją. Norėtume atsiprašyti už sukeltus nepatogumus ir padėkoti klientams už kantrybę ir supratimą.”thundefined

undefined

- Advertisement 4-

Naujausi