24.5 C
Tenerife
Šeštadienis, 22 birželio, 2024
Reklama
PradžiaTenerifėTrys suimti už sukčiavimą nekilnojamuoju turtu dviejuose Adechės kompleksuose

Trys suimti už sukčiavimą nekilnojamuoju turtu dviejuose Adechės kompleksuose

- Advertisement 3-


Tęsdama trečiadienį (rugsėjo 5 d.) paskelbtą straipsnį, nacionalinė policija suėmė tris asmenis, kaltinamus sukčiavimu su nekilnojamuoju turtu dviejuose kompleksuose Playa Fañabé, Kosta Adechėje, iš kurių keturi yra gyvenamajame komplekse „La Duquesa”, o dar trys – gyvenamajame komplekse „Villas del Duque”.Sulaikymai įvyko po to, kai La Duquesa savininkų bendrijos administratorius ir pirmininkas pateikė denuncia (oficialų skundą), kuriame nurodė, kad šių „skvotinių” namelių savininkai, kurie visi yra Rusijoje, nepardavė.

Kaip patvirtinta dokumentuose, nekilnojamojo turto agentūra pakeitė keturių nekilnojamojo turto objektų La Duquesa spynas ir iš karto į juos įkeldino nuomininkus, o po to parodė bendruomenei ir policijai oficialius dokumentus, įrodančius, kad nekilnojamasis turtas parduotas agentūrai už 460 000 eurų, t. y. beveik už pusę jo vertės.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Areštai įvyko ankstyvą ketvirtadienio rytą, vienas iš jų – 5.00 val. ryto Playa Paraíso mieste, taip pat buvo atliktos dar dviejų namų kratos. Policija patvirtino, kad sulaikytieji yra nekilnojamojo turto agentūros savininkas urugvajietis su inicialais AGRC, jo žmona rusė ir trečias asmuo, taip pat rusas. Tyrimas dar nebaigtas, neatmetama galimybė, kad bus suimta ir daugiau asmenų. kol kas nacionalinė policija įspėjo nekilnojamojo turto registrą ir notarus apie šį naują sukčiavimą, pagamintą naudojant suklastotus įgaliojimus iš tikrųjų šių nekilnojamojo turto objektų savininkų, kurių dauguma yra Rusijoje ir kurie šiuo metu negali atvykti į Tenerifę. Tačiau kai vienam iš jų buvo pranešta apie sukčiavimą, jis atskrido tiesiai į salą ir jau susigrąžino savo būstą, priversdamas išvykti jo nuosavybėje buvusius nuomininkus, kurie pavogė seifą.

Policija taip pat patvirtino, kad trys iš keturių namelių (Nr. 6, 21 ir 22) bendruomenės darbo dėka jau grąžinti savininkams, tačiau dabar jie visi turės „teisiškai susigrąžinti” savo turtą nekilnojamojo turto registre

Bendruomenė pagyrė Nacionalinę policiją už greitą įsikišimą, kurios agentai pastarosiomis dienomis taip pat stebėjo teritoriją.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos