26.8 C
Tenerife
Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
Reklama
PradžiaĮvykiaiTrys laivai su 154 žmonėmis vos per kelias valandas atplaukė į Kanarų...

Trys laivai su 154 žmonėmis vos per kelias valandas atplaukė į Kanarų salas

- Advertisement 3-


Vakar (antradienį) prie Lansarotės, Tenerifės ir Gran Kanarijos krantų atplaukė trys laivai su 154 žmonėmis, pranešė Jūrų gelbėjimo tarnyba.

Pirmasis laivas buvo sulaikytas vakar apie 1 val. nakties už 7 mylių nuo Lansarotės krantų, jame buvo 52 žmonės – 49 vyrai ir trys moterys.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Jiems į pagalbą atskubėjo gelbėjimo laivas „Salvamar Polimnia”, kuris ištraukė migrantus ir nugabeno juos į La Cebolla prieplauką Arrecife (Lansarotė), kur apie 2.20 val. ryto jie išlipo iš laivo ir buvo sutikti Raudonojo Kryžiaus medikų, kurie patikrino jų sveikatą po perplaukimo.

Po kelių valandų antrasis laivas, kuriame buvo 67 žmonės, visi vyrai, iš kurių 18 teigė esantys nepilnamečiai, savo jėgomis atplaukė į Los Cristianos uostą Tenerifės pietuose.

Trys laivai su 154 zmonemis vos per kelias valandas atplauke i Kanaru salas

Imigrantai atplaukia į Los Cristianos uostą

Trečiasis laivas, kuriame buvo 35 migrantai, per kelias valandas iš Vakarų Afrikos atplaukė jau 154 žmonės. Paskutinis laivas, kuriuo plaukė 32 vyrai ir trys moterys, apie 11.45 val. buvo nuplukdytas už 3,5 mylios į pietus nuo Maspalomo (Gran Kanarija).

Nelegalius migrantus išgelbėjo laivas „Salvamar Macondo” ir perkėlė juos į Arguineguín prieplauką pietvakarinėje Gran Kanarijos pakrantėje, kur juos taip pat pasitiko medicinos personalas.

- Advertisement 4-

Naujausi