25.4 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 11 rugpjūčio, 2022
Reklama
PradžiaĮvykiaiTenerifės viešbučio baseine - dar vienas nelaimė: keturmečiui berniukui prireikė dirbtinio kvėpavimo

Tenerifės viešbučio baseine – dar vienas nelaimė: keturmečiui berniukui prireikė dirbtinio kvėpavimo

- Advertisement 3-


Gelbėtojai iš viešbučio, esančio Guía de Isora mieste, Avenida de Los Oceanos, baseino išgelbėjo 4 metų berniuką, kuris skendo ir nebekvėpavo.

Pasak gelbėjimo tarnybų, gavusių pranešimą 2 val.15 val. po pietų jie greitai ištraukė berniuką iš vandens ir atliko gaivinimo veiksmus bei suteikė pirmąją pagalbą, kol į viešbutį atvyko SUC medikai.

Pasiekę viešbutį jie įsitikino, kad berniukui pasireiškė vidutinio sunkumo skendimo požymiai, todėl, stabilizavę jo būklę, pervežė jį į „Hospiten Sur“, kur juo rūpinosi Alkalos sveikatos centro gydytojas, taip pat iškviestas į pagalbą.

Vietos policija liko viešbutyje, kad paimtų liudininkų parodymus ir pasikalbėtų su gelbėtojais, kurie buvo giriami jau antrą kartą per savaitę po to, kai praėjusį penktadienį atgaivino 2 metų mergaitę, taip pat nukentėjusią nuo skendimo.

Tėvams primenama, kad žaisdami baseinuose jie atidžiai stebėtų savo vaikus ir įsitikintų, kad jie turi tinkamas plūduriavimo priemones, užtikrinančias jų saugumą, nes jiems gali pasisekti ne taip gerai, kaip šiems dviem.

- Advertisement 4-

PALIKTI KOMENTARĄ

Įveskite savo komentarą!
Įveskite savo vardą čia

- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai