24.7 C
Tenerife
Sekmadienis, 3 liepos, 2022
Reklama
PradžiaTenerifėTenerifės šiaurinio oro uosto veiklą koreguoja vulkaninių pelenų debesis

Tenerifės šiaurinio oro uosto veiklą koreguoja vulkaninių pelenų debesis

- Advertisement 3-

Pranešama, kad penktadienį La Palma salos oro uostas stabdo savo veiklą. Toks sprendimas priimtas dėl susikaupusių vulkaninių pelenų. Visi skrydžiai yra arba atidedami, arba nukreipiami į Tenerifę. Skrydžiai iš Los Rodeos (TFN) yra nukreipiami į Reina Sofia oro uostą pietuose.

AENA pareiškė, kad situacija šiauriniame Tenerifės oro uoste stabili ir saugi. Sprendimas dėl skrydžių vykdymo yra paliktas oro transporto bendrovių atsakomybei. Stebėtina, tačiau šiandien šiame oro uoste nekilo ir nesileido nei vienas lėktuvas, nors pakilimo ir nusileidimo takų įvertinimas parodė, kad skrydžiai gali būti vykdomi be papildomų apribojimų.

Šį rytą savo socialinėje „Twitter“ paskyroje AENA pateikė naujausią informaciją apie padėtį La Palma oro uoste. Pranešama, kad tęsiami vulkaninių pelenų, nusėdusių ant pakilimo ir nusileidimo takų valymo darbai.

Nors ugnikalnio išsiveržimas apsunkino susisiekimą su išoriniu pasauliu, sala netapo izoliuota. Tarp salų yra vykdomi reguliarūs reisai „Armas“ ir „Fred Olsen“ keltais.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai