30.1 C
Tenerife
Šeštadienis, 9 gruodžio, 2023
Reklama
PradžiaTenerifėTenerifės pietuose suimti keturi paaugliai, apiplėšę ir įbauginę turistą

Tenerifės pietuose suimti keturi paaugliai, apiplėšę ir įbauginę turistą

- Advertisement 3-


Nacionalinė policija suėmė keturis 16-19 metų amžiaus ispanų ir senegaliečių paauglius po to, kai šeštadienio naktį jie įbaugino ir apiplėšė turistą prie klubo Veronicas, esančio Playa las Americas.

Nukentėjusiojo, 19 metų olandų turisto, teigimu, prie jo, išėjusio į „striptizo” klubą parūkyti, priėjo dešimties asmenų grupė, kuri iš pradžių paklausė, ar jis nori nusipirkti narkotikų (kokaino ir marihuanos), tačiau jis atsisakė.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Nuo tos akimirkos jie pradėjo jį gąsdinti, apsupo ir neleido išeiti bei grįžti į vidų, kur buvo jo draugai. Tuo metu jie atidarė jo dėvimą krepšį ir paėmė jo mobilųjį telefoną, kredito kortelę ir grynuosius pinigus, o po to nuplėšė nuo kaklo grandinėlę, kurią jis buvo užsidėjęs ant kaklo, ir nustūmė jį ant grindų, o paskui juokdamiesi nuėjo.

Netoliese buvęs apsaugos darbuotojas pamatė, kas vyksta, ir nuėjo padėti nukentėjusiajam, kuris buvo akivaizdžiai susijaudinęs, ir iškvietė nacionalinę policiją, kuri nedelsdama atvyko į įvykio vietą.

Surinkus informaciją iš nukentėjusiojo ir liudininkų, buvo paprašyta radijo pagalbos ir pradėti reidai po apylinkės klubus, kurių metu buvo surasti ir nukentėjusiojo bei liudininkų atpažinti keturi smurtautojai – du 19 ir 16 metų ispanai ir du 19 metų senegaliečiai.

Atlikus asmens kratą, pas juos rasti daiktai, kuriuos, pasak olando, pavogė, todėl jie buvo sulaikyti ir nuvežti į nuovadą pateikti kaltinimų. Nė vienas iš šių keturių asmenų anksčiau nebuvo teistas, o vienas iš senegaliečių yra „nereguliarios administracinės padėties”, nes į salą atplaukė laivu iš Vakarų Afrikos.

- Advertisement 4-

Naujausi