26.6 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 29 vasario, 2024
Reklama
PradžiaTurizmasTenerifės pietiniame oro uoste atidaromas naujas turizmo informacijos biuras

Tenerifės pietiniame oro uoste atidaromas naujas turizmo informacijos biuras

- Advertisement 3-


Vakar (pirmadienį) Tenerifės prezidentas Pedro Martín, Granadilla de Abona meras ir Tenerife Sur oro uosto direktorius atidarė atnaujintą Tenerifės pietų oro uosto turizmo informacijos biurą, kuris buvo modernizuotas, kad salos lankytojams būtų atviresnis, prieinamesnis ir skaitmenizuotas.

Pedro Martín paaiškino, kad šis biuras yra visų salos turizmo informacijos biurų atnaujinimo plano dalis. „Visiškai atnaujiname visus Tenerifės biurus, nes turime pasiūlyti šiuolaikiškesnį, prieinamesnį ir skaitmeninį kelionės tikslo įvaizdį bei pagerinti aptarnavimą mūsų oro uostuose.”

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Granadilijos meras Chosė Domingas Regaladas (José Domingo Regalado) pabrėžė, kad svarbu „turėti aukščiausios klasės biurą vienoje svarbiausių turistinių vietų pasaulyje”, ir sakė, kad jie taip pat atnaujins turizmo informacijos biurą El Medane (El Médano).

Tenerifes pietiniame oro uoste atidaromas naujas turizmo informacijos biuras

Taip pat dalyvavo salos turizmo direktorė Laura Kastro (Laura Castro), kuri paaiškino, kad siekiama sukurti informacinį tinklą, kuriam būtų būdingi bendri dizaino kriterijai, technologinė įranga, atnaujintas ir naujoviškas turinys, kad būtų suvienodintas Tenerifės įvaizdis, skatinamas turistų mobilumas saloje ir toliau skatinamas vietovės konkurencingumas.

2022 m. birželį Kabildas patvirtino dviejų milijonų eurų biudžetą, skirtą salos turizmo informacijos biurų atnaujinimui ir tobulinimui. Į Tenerifės pietinio oro uosto biurą iš viso investuota 251 381 euras, iš kurių 73 % finansavo Kanarų salų vyriausybė, o 27 % – Kabildas.

Panašūs darbai netrukus bus atliekami ir kituose turizmo informacijos biuruose Vilaflore, El Medane, El Sauzale ir Tenerifės šiauriniame oro uoste.

- Advertisement 4-

Naujausi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Aptiktas Ads Blocker!!!

Prašome palaikyti mus ir nenaudoti reklamų blokavimo įskiepių ADBLOCK.

Mes neturime kitų pajamų šaltinių, todėl išjunkdami reklamų blokatorius palaikote mus.

Dėkojame Jums už tai

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

 

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO