25.4 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 11 rugpjūčio, 2022
Reklama
PradžiaĮvykiaiTenerifėje sulaikyti aštuoni asmenys, organizavę Afrikos migrantų plukdymą laivais

Tenerifėje sulaikyti aštuoni asmenys, organizavę Afrikos migrantų plukdymą laivais

- Advertisement 3-


Nacionalinė policija suėmė 8 migrantus iš Užsachario, kurie gegužės 10 d. kartu su kitais 49 asmenimis atplaukė laivu į Los Cristianos uostą, už tai, kad jie buvo kelionės per Atlantą į Kanarų salas organizatoriai ir ėmė mokestį iš kitų už kelionę. Jūrų gelbėjimo tarnyba laivą sulaikė vos už 17 mylių nuo pietinės Tenerifės pakrantės ir tą patį vakarą 20.00 val. palydėjo į Los Cristianos uostą.

Laive buvo 57 vyrai subsahariečiai, visi jie buvo geros sveikatos, o atvykus į uostą juos gydė sveikatos priežiūros darbuotojai. Nacionalinė policija visada siunčiama pasitikti šių laivų, kai jie atplaukia į salas, kad apklaustų juose esančius asmenis, o šiuo atveju 13 iš jų nurodė, kad yra nepilnamečiai (jaunesni nei 18 metų).

Surinkę informaciją per apklausas ir visų šiame laive buvusių asmenų pareiškimų, agentai nesunkiai nustatė, kad aštuoni iš jų yra kelionės organizatoriai, todėl jie buvo sulaikyti, apkaltinus juos nusikaltimu, susijusiu su slaptos imigracijos organizavimu.

Sulaikytieji kartu su policijos ataskaita dabar perduoti kompetentingai teisminei institucijai, kad būtų priimtas nuosprendis ir jie būtų deportuoti.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai