30.9 C
Tenerife
Pirmadienis, 25 rugsėjo, 2023
Reklama
PradžiaTenerifėTenerifėje pavyko per plauką išvengti lėktuvo ir automobilių susidūrimo

Tenerifėje pavyko per plauką išvengti lėktuvo ir automobilių susidūrimo

- Advertisement 3-

Šią popietę Tenerifėje, Arico mieste, greitkelyje TF-1 pavyko išvengti siurrealistinės avarijos tarp lengvojo lėktuvo ir važiuojančių automobilių. Vairuotojai pranešė, kad lėktuvas skrido ypatingai žemai ir vos nesusidūrė su automobiliais, esančiais važiuojamojoje kelio dalyje.

Arico miesto taryba ir pagalbos tarnybos patvirtina, kad incidentas baigėsi laimingai, lėktuvas nenukrito, žmonės nenukentėjo. Tačiau jis skrido taip žemai, kad apgadino aukštos įtampos elektros kabelius nutiestus palei greitkelį.

Ypatingai žemai skrendantis orlaivis nustebino keletą TF-1 greitkelyje važiavusių vairuotojų. Šie jį apibūdino kaip ,,skrendantį taip žemai, kad jis beveik siekė automagistralėje važiuojančių automobilių stogus”.

,,Mano žmona grįžinėjo iš darbo ir Abade pastebėjo pietų link skrendantį lėktuvą. Priešakyje važiavusiam automobiliui net teko staigiai stabdyti, kad išvengtų avarijos”, – spaudai pasakojo vyras.

Lėktuvas apgadino laidus, tiekiančius elektros energiją Arico pakrantės regionui, tad šią popietę jis liko be elektros. Pranešama, kad ,,norint atitaisyti padarytą žalą, reikės sumažinti elektros tiekimą viena ar abejomis greitkelio TF-1 kryptimis”.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai