30.4 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 30 birželio, 2022
Reklama
PradžiaTenerifėTenerifėje izoliuotas turistas po teigiamo PCR testo rezultato

Tenerifėje izoliuotas turistas po teigiamo PCR testo rezultato

- Advertisement 3-

Sveikatos apsaugos ministerija praneša, kad po išaiškinto lenkų keliautojo teigiamo koronaviruso testo rezultato Tenerifėje yra suaktyvinami Covid-19 protokolai.

Vyras į salą atvyko iki lapkričio 14 dienos. Tuo metu vyriausybė dar nebuvo priėmusi dekreto, kuris leidžia apsistoti apgyvendinimo įstaigose tik pateikus neigiamą PCR rezultatą. Po dekreto įsigaliojimo vyras persikėlė į kitą salos viešbutį ir, esant naujiems reikalavimams, buvo paprašytas atlikti testą.

Laimei, privalomos patikros dėka, kuri parodo, kaip puikiai veikia vyriausybės sukurta sistema, buvo nustatytas besimptomis viruso nešiotojas.

Susidūrus su tokio pobūdžio situacija, sveikatos priežiūros institucijos parengė Covid-19 protokolą, kuris leidžia Visuomenės sveikatos generaliniam direktoratui perimti atsakomybę į savo rankas.

Siekiant užtikrinti saugias sanitarines sąlygas, užkertančias kelią infekcijos plitimui, buvo suaktyvintas specialus izoliacijos protokolas, pavadinimu ,,Nojaus laivas“, kuris leis jiems stebėti asmenį, kol jo koronaviruso testo rezultatas taps neigiamu.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai