24.7 C
Tenerife
Sekmadienis, 3 liepos, 2022
Reklama
PradžiaĮvykiaiTenerifėje įkritęs į vandenyną žuvo 29-erių metų vyras

Tenerifėje įkritęs į vandenyną žuvo 29-erių metų vyras

- Advertisement 3-

Nepaprastųjų situacijų valdymo centras (CECOES) praneša, kad sekmadienio popietę netoli Punta de Teno švyturio, šiaurinėje Tenerifės pakrantėje, Buenavista del Norte savivaldybėje žuvo 29 metų vyras. Žvejodamas vyras įkrito į vandenį ir nuskendo.

Nelaimingas atsitikimas įvyko apie 18:10 val., kai skubios pagalbos tarnybos gavo pranešimą, kad vienas žmogus įkrito į jūrą, o kiti du šoko į vandenį jam padėti.

Į pagalbą atskubėjo netoliese buvusio žvejybos laivo įgula, kuri, vykdydama CECOES nurodymus, iš vandens ištraukė tris vyrus ir nugabeno juos į krantą.

Krante jų jau laukė paramedikai. Vienam iš nukentėjusiųjų sustojo širdies ir kvėpavimo veikla, pradėtos gaivinimo procedūros. Atvykęs GES sraigtasparnis nugabeno jį į ligoninę. Tuo tarpu kitam nukentėjusiajam nustatyti daugybiniai pjautiniai kūno sužalojimai, kuriuos jis patyrė krisdamas ant vandenyje buvusių akmenų ir uolų.

Sraigtasparnyje ir toliau bandyta gaivinti pirmąjį nukentėjusįjį, bet, deja, nesėkmingai. Atvykus į ligoninę buvo konstatuota 29-erių metų vyro mirtis.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai