28.6 C
Tenerife
Penktadienis, 16 balandžio, 2021
Reklama
PradžiaĮvykiaiTenerifėje El Fraile rasta ir sulaikyta narkotikų platintojų grupuotė

Tenerifėje El Fraile rasta ir sulaikyta narkotikų platintojų grupuotė

- Advertisement 3-

Guardia Civil pareigūnai areštavo 8 asmenis, iš kurių 7 Tenerifėje, o vieną Madride. Areštuotieji kaltinami heroino kontrabanda, vykdoma iš Madrido į El Fraile, esantį Tenerifės pietuose. Mirtiną medžiagą mažomis dozėmis areštuotieji transportavo paslėpę savo kūnuose.

Ryte paskelbtoje oficialioje policijos ataskaitoje pranešama, kad asmenys, atvykę iš valstybių, esančių Sacharoje, Afrikoje, savo kūne gabeno į plastikinius maišelius supakuotas narkotines medžiagas. Jų kelionės tikslas buvo Tenerifė.

Po dviejų kontrabandininkų sulaikymo Madride, policijos pareigūnams pavyko išsiaiškinti, kad vos tik grupuotei gavus narkotines medžiagas, su jais susisiekė žmogus ir supakavo jas kontrabandai gabenti. Tyrėjai išsiaiškino, kad be šių narkotinių medžiagų, buvo naudojamos ir kitos, dar nuodingesnės – fenacetinas. Jį tiekė asmuo esantis Torrejón de Ardoz, Madride.

Agentams pavyko nustatyti aiškų grupuotės narių vaidmenų pasiskirstymą. Dalis jų buvo atsakinga už heroino įsigyjimą ir paruošimą, dalis už platinimą ir prekybą bei dalis už galutinį pardavimą.

Operacija baigėsi septynių nusikalstamos grupuotės narių sulaikymu Tenerifėje ir vieno – Torrejón de Ardoz, Madride. Policija apieškojo 8 namus, kuriuose rasti 5 kilogramai heroino, 23.8 kilogramai metamfetamino, 277 gramai kokaino, 30 kilogramų pjaunamos substancijos, ir spaudą, kad būtų galima pagaminti mažas pakuotes, kurias vėliau prarydavo grupuotės nariai, atsakingi už narkotinių medžiagų transportaciją. Taip pat buvo areštuoti, narkotikų pjaustymui naudojami šeši malūnėliai, narkotinių medžiagų virimo aparatai, chemikalai, 3 000 eurų grynaisiais ir 20 mobiliojo ryšio telefonų.

Tyrimą parengė Tenerifės Guardia CIvil teisminės policijos organizacinis padalinys padedant Madrido civilinės gvardijos Teisminės policijos organizaciniam skyriui. Operacijai vadovavo pirmasis Granadilla de Abona teismas bei Santa Cruz de Tenerifė provincijos teismo prokuratūra.

Byla, sulaikytieji ir įrodymai buvo perduoti pirmosios instancijos teismui. Granadilos de Abonos teismo nutartimi Nr. 1, visi 8 sulaikytieji pateko į Tenerifėje esantį kalėjimą.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai