24.6 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 6 spalio, 2022
Reklama
PradžiaTenerifėTenerifė: Vienas ieškomiausių bėglių Anglijoje sulaikytas Adechėje

Tenerifė: Vienas ieškomiausių bėglių Anglijoje sulaikytas Adechėje

- Advertisement 3-

Jungtinės Karalystės ieškomas britas su tarptautiniu arešto orderiu už pasikėsinimą nužudyti, GBH ir ginkluotą apiplėšimą buvo areštuotas San Eugenio mieste Adechėje, po to, kai buvo pastebėtas automobilyje Tenerifės pietuose, pranešė Vidaus reikalų ministerija.

Į Jungtinės Karalystės policininkų akiratį šis vyras pateko jau 2016 metų vasarą, kai vairuodamas automobilį, apsvaigęs azoto oksido garais, nepakluso raginimams išlipti iš transporto priemonės ir pabėgo važiuodamas dideliu greičiu per vietinius gyvenamuosius rajonus.

Kaip nurodyta pareiškime apie tą įvykį, policijai pasivijus bėglį, įtariamasis rėžėsi į keletą transporto priemonių, kurių vienas buvo policijos automobilis. Išlipus iš transporto priemonės prasidėjo gaudynės pėsčiomis, kurio metu sužeisti du agentai. Įtariamajam pavyko pasprukti. Be to, tyrimas parodė, kad jo vairuojamas automobilis buvo pavogtas, o valstybiniai numeriai padirbti.

2019 m. spalio mėnesį tas pats vyras dalyvavo muštynėse aludėje, kurioje, prieš įlipdamas į kitą pavogtą automobilį ir nuvažiavęs, geležiniu strypu puolė aukas. Šio pabėgimo metu jis įvažiavo į sausakimšą pesčiųjų zoną, bei rimtai sužalojo keletą žmonių.

Anot pareiškimo, siekdamas išvengti arešto dėl ankstesnių nusižengimų, įtariamasis, naudodamas padirbtą pasą išvyko iš Jungtinės Karalystės į, vyriausybės spėjimais, Ispaniją.

Tyrimas, dėl kurio jis buvo areštuotas Adechėje, prasidėjo liepos mėnesį, kai Nacionalinė nusikaltimų agentūra pranešė nacionalinei policijai, kad vyras gali būti Ispanijoje ir pasakė, kad jis yra vienas ieškomiausių Jungtinės Karalystės bėglių ir yra „Crimestoppers Most Wanted“ sąraše.

Sulaikymas šiandien įvyko Puerto de Colón išvažiavime Adechėje, Playa de las Américas turistiniame rajone. Bėglys buvo sulaikytas vairuojant automobilį. Vyras nuvežtas į nacionalinį policijos komisariatą, esantį Las Américas, kur bus tvarkomi jo deportacijos į JK dokumentai.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai