26.1 C
Tenerife
Šeštadienis, 13 liepos, 2024
Reklama
PradžiaTenerifėTenerifė turi pirmąją Vasaros karnavalo karalienę

Tenerifė turi pirmąją Vasaros karnavalo karalienę

- Advertisement 3-


Po dvejus metus trukusios pandemijos Tenerifė turi pirmąją karnavalo karalienę vasaros karnavalui, kuris vyks birželio mėnesį, atidėjus jį iš įprasto laiko – vasario mėnesio. Karnavalas 2020 m. buvo atšauktas įpusėjus karnavalui dėl intensyvios kalimos, o vėliau Covid, 2021 m. išvis neįvyko dėl apribojimų, todėl šiemet vyksta didžiulė šventė, nors ir vėlesniu metų laiku

Ruundefined González Martín vakar vakare laimėjo karnavalo skeptrą ir tai padarė su nuostabiu Santi Castro kūriniu „¡¡Lírame!!!”, vaizduojančiu prekybos centrą „Añaza Carrefour”. Ji buvo pagerbta vakar vakare vykusiame iškilmingame vakare, atsiimdama skeptrą iš Santa Kruso mero Chosė Manuelio Bermúdezo rankų.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Naująją Santa Kruso karnavalo karalienę lydės Yanira Morales, kuri su savo masyviu kostiumu „Junto a mí” bus jos pirmoji pamergė. Deja, dėl savo svorio ji negalėjo užlipti ant scenoje esančio karnavalo ir parodyti visų savo kūrinio, nes per repeticijas jos 1,3 tonos sverianti suknelė sulaužė dalį scenos.

Ši pirmoji iškilmių dalis žymi oficialią karnavalo pradžią, kuris baigsis birželio 26 d. tradicinėmis gatvės linksmybėmis iki 3 val. ryto.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos