26.4 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 21 rugsėjo, 2023
Reklama
PradžiaKanarų SalosTenerifė nutraukia visus ryšius su turizmo skatinimo biuru Rusijoje

Tenerifė nutraukia visus ryšius su turizmo skatinimo biuru Rusijoje

- Advertisement 3-

Tenerifės tarybos pirmininkas Pedro Martínas paskelbė, kad sala nutraukė sutartį su turizmo skatinimo biuru Maskvoje ir atšaukė jo dalyvavimą visose reklaminėse kampanijose ir renginiuose, įskaitant dalyvavimą turizmo mugėje MITT Maskvoje, kuri vyks kovo 15-17 d., dėl Rusijos invazijos į Ukrainą.

Praėjusią savaitę „Turismo de Tenerife” nutraukė sutartį su biuru, atsakingu už salos rinkodarą Rusijos turistams, ir mano, kad būtina atšaukti bet kokią Tenerifės reklamą šioje šalyje.

„Šį biurą turime jau kelerius metus ir jis yra pagrindinis Tenerifės reklamos Rusijos rinkai punktas. Tačiau prieš kelias dienas pradėjome atitinkamus veiksmus, kad nutrauktume sutartį šalyje, kuri puola kitą kaimyninę šalį ir destabilizuoja visą Europą”, – sakė Martinas.

Vyriausybė apie savo sprendimą jau pranešė salos turizmo sektoriui, nurodydama, kad, be dabartinės karo padėties ir atsižvelgiant į veiksmus, kurie šiuo požiūriu vykdomi tarptautiniu mastu smerkiant invaziją, morališkai neįmanoma vykdyti jokios reklaminės veiklos šalyje, neatsižvelgiant į tai, kad uždaryta oro erdvė ir Rusijoje neįmanoma vykdyti jokių ekonominių sandorių.

Kita vertus, prezidentas informavo, kad Kabinetas susisiekė su Tenerifėje gyvenančių ukrainiečių grupe, siekdamas surinkti informaciją ir sužinoti apie saloje laikinai gyvenančių asmenų padėtį, išsiaiškinti visus jų poreikius.

„Laukiame centrinės Ispanijos vyriausybės ketinimų ir esame pasirengę bendradarbiauti bet kokiu galimu būdu”, – pridūrė Pedro Martín.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai