30.9 C
Tenerife
Antradienis, 26 rugsėjo, 2023
Reklama
PradžiaLanzaroteTenerifė ir Lansarotė - tarp 10 geriausių pasaulio vietų, į kurias galima...

Tenerifė ir Lansarotė – tarp 10 geriausių pasaulio vietų, į kurias galima vykti su vaikais

- Advertisement 3-


Kanarų salos ir vėl atsidūrė populiariausių Didžiosios Britanijos poilsiautojų turistinių krypčių sąrašo viršūnėje, o dabar dvi iš šių salų išrinktos į geriausiųjų dešimtuką keliaujantiems su vaikais.

„British Airways” atlikto tyrimo duomenimis, Tenerifė ir Lansarotė pateko tarp dešimties draugiškiausių mažiems vaikams pasaulio vietų, kai oro bendrovė išanalizavo daugiau nei 200 000 atsiliepimų, kuriuos „TripAdvisor” svetainėje paskelbė britų tėvai, per pastaruosius metus atostogavę su vaikais.

Joms išnagrinėjus tėvų, kurie konkrečiai paminėjo savo patirtį restoranuose, viešbučiuose ir vietos veiklose, nuomones, Tenerifė užėmė šeštąją vietą su 70,5 balo ir tapo geriausiai įvertinta vieta visoje Ispanijoje

69.1 % žmonių mano, kad saloje yra geriausių restoranų, kuriuose viešnagės metu galima pavalgyti su mažais vaikais, o 48 % ją įvertino kaip geriausią turistinių pramogų, skirtų mažiausiems šeimos nariams, pavyzdžiui, Teidės nacionalinio parko ar Siamo parko, vietą.

Lanzarotė užėmė aštuntą vietą sąraše, surinkusi 60 balų, ir yra antroji Kanarų sala, patekusi į geriausiųjų dešimtuką. Tarp atsiliepimų ypač išsiskiria rekomendacijos dėl auksinio, balto ir juodo smėlio paplūdimių. Be to, tėvai ypač paminėjo Pardelaso parką, kuriame yra fermų teritorija ir nuotraukoms tinkami kalnų vaizdai.

Tai puiki žinia Kanarų saloms, nes jos ir toliau išlieka tarp mėgstamiausių ir labiausiai pageidaujamų britų keliautojų ir poilsiautojų lankomų vietų, ir dar kartą patvirtina, kokios svarbios jos yra saloms.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai