25.7 C
Tenerife
Šeštadienis, 13 liepos, 2024
Reklama
PradžiaGran KanarijaTenerifė ir Gran Kanarija – vienos ieškomiausių kelionių krypčių Velykoms

Tenerifė ir Gran Kanarija – vienos ieškomiausių kelionių krypčių Velykoms

- Advertisement 3-

Internetinės kelionių agentūros „eDreams” duomenimis, Tenerifė, Gran Kanarija ir Lanzarotė yra vienos labiausiai ieškomų kelionių krypčių tiek nacionaliniu, tiek europiniu lygmeniu. Agentūros duomenimis, susidomėjimą kelionėmis grąžino vakcinacijos kampanijos sėkmė.

Agentūros atstovai teigia, kad vakcinos atsiradimas suteikė viltį vėl mėgautis kelionėmis 2021-aisias. Nuo 2020-ųjų spalio iki 2021-ųjų vasario mėnesio velykinio laikotarpio kelionių paklausa padidėjo net 43%.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Ispanijos gyventojai taip išsiilgę saulės spindulių ir paplūdimių, kad šiais metais Velykoms renkasi Tenerifės, Gran Kanarijos ir Lazarotės kurortus.

Dvidešimties populiariausių Ispanijos kurortų sąraše puikuojasi Palma de Maljorka, Seville, Madridas, Fuerteventura, Barselona ir Ibiza, tačiau nei viena iš jų negali konkuruoti su Kanarų salomis.

Nepaisant susiklosčiusios padėties, kuriai didžiulę įtaką daro Covid-19 sveikatos krizė, Ispanijos gyventojai dairosi ir į tolimas keliones. „eDreams” duomenimis, padaugėjo užklausų kelionėms į Niujorką, Kankuną ir Majamį.

Lyginant Ispanijos gyventojų užklausas su 2019-ųjų metų Velykomis (paskutinėmis, kurios praėjo be su koronavirusu susijusių apribojimų), pirmoje vietoje puikavosi Londonas, antroje Paryžius, trečioje – Roma.

Europiečiai taip pat žvalgosi į Ispaniją:

Dalis Ispanijos miestų yra labai patrauklūs Europos keliautojams. Paieškų rezultatai rodo, kad turistai iš Jungtinės Karalystės žvalgosi kelionių pasiūlymų į Tenerifę, Alikantę, Malagą, Lanzarotę ir Barseloną. Vokiečius domina Palma de Malljorka, Tenerifė, Gran Kanarija ir Fuerteventura. Italai rinktųsi Barseloną, Tenerifę ir Madridą, o skandinavai skristų į Malagą, Alikantę, Palma de Maljorką, Gan Kanariją ar Barseloną.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos