26.5 C
Tenerife
Sekmadienis, 21 balandžio, 2024
Reklama
PradžiaTenerifėTenerifė Cabildo skyrė 100 vietų susirgusių keliautojų apgyvendinimui

Tenerifė Cabildo skyrė 100 vietų susirgusių keliautojų apgyvendinimui

- Advertisement 3-

,,Tenerifė Cabildo” išskyrė beveik šimtą vietų bioklimatiniuose namuose, esančiuose Technologinio atsinaujinančių energijos šaltinių instituto (ITER) teritorijoje. Šiose vietose, Sveikatos apsaugos ministerijos leidimu, esant poreikiui, bus apgyvendinami besimptomiai Covid-19 viruso nešiotojai-turistai.

,,Cabildo” prezidento Pedro Martin pranešime skelbiama, kad į apgyvendinimo sutarties protokolą buvo įtraukti 24 namai, kuriuose yra 100 lovų, keliautojams, sergantiems naujuoju virusu. Juose bus laikomasi visų sveikatos apsaugos nuostatų. Čia turistai bus apgyvendinami Sveikatos ministerijos sprendimu tuo atveju, jeigu viešbučiai neturės apgyvendinimo resursų tinkamam užsikrėtusiųjų izoliavimui.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Iš karto po to, kai bus išsiaiškinta, kad atvykęs keliautojas yra besimptomis koronaviruso nešiotojas, bus atlikti visi atitinkami Covid-19 prevencijos protokolai – dezinfekcija, atliekų surinkimas, prekių ir maisto produktų pristatymas”, – teigia Pedro Martin.

,,Cabildo” prezidentas tikina, kad visi turistai, laikinai apsistoję izoliaciniuose namuose turės savo lovą, individualų patalynės komplektą, rankšluosčius, asmens higienos priemones. Turistams siūlomas trijų kartų maitinimas (pusryčiai, pietūs ir vakarienė) bei užkandžiai.
Kas tris dienas keliautojams bus suteiktos skalbyklos paslaugos.

Prireikus, sergantieji turistai, Sveikatos ministerijos leidimu, turės galimybę bet kuriuo metu kreiptis į oficialų savo kelionių agentūros atstovą. Tai yra pirmoji, vyriausybės paskirta besimptomių sergančių turistų apgyvendinimo erdvė. Esant reikalui bus skiriama daugiau vietų tokių keliautojų apgyvendinimui.

- Advertisement 4-

Naujausi