24.5 C
Tenerife
Šeštadienis, 22 birželio, 2024
Reklama
PradžiaTenerifėTenerifė: 2021 metais Guia de Isora savivaldybėje planuojamos keturių liukso klasės viešbučių...

Tenerifė: 2021 metais Guia de Isora savivaldybėje planuojamos keturių liukso klasės viešbučių statybos

- Advertisement 3-

Dėl koronaviruso pandemijos Kanarų salose įvykusi nulinio turizmo krizė, kurios poveikis kelionių sektoriui buvo ypač stiprus, nes antroji banga sutapo su žiemos sezono pradžia, nesutrukdė tokioms savivaldybėms, kaip Guia de Isora
teigiamai vertinti ateitį. Kokybiškų viešbučių pasirinkimo sustiprinimui planuojamos keturių 5 žvaigždučių apgyvendinimo įstaigų statybos, kurios, pagal miesto tarybos prognozes, turėtų būti baigtos iki 2023 metų pabaigos.

Nauji viešbučiai, kuriuose iš viso bus 4 190 lovų, sustiprins pietvakarių Tenerifės savivaldybės įsipareigojimą kompleksams, skirtiems vidutinės ir didelės perkamosios galios klientams. Savivaldybė, kurdama naujus liukso klasės viešbučius atkreips dėmesį į aukšto lygio apgyvendinimo paslaugas teikiančių viešbučių, tokių kaip, ką tik naują tarptautinį apdovanojimą gavusio „Ritz-Carlton Abama” ir prabangus „Palacio de Isora” patirtį.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Didžiausios viltys dedamos į pažangiausią „Costa San Juan” projektą, kurį finansuoja Katalonijos sostinė. Statybų pradžia planuojama kitąmet. Taip pat vertas dėmesio ir „Villa de Erques” viešbutis (planuojamos 930 lovų, 150 000 m² sklypo plote), kuris yra pagrindinis salos investicijų objektas.

Dar du kompleksai šiuo metu yra kuriami. Vienas iš jų, Maguenes mieste, priklauso ,,Grupo CIO” viešbučio Bahía del Duque savininkui, suprojektuotas Londone įsikūrusios architektūros studijos „Foster & Foster”. Viešbutyje bus įkurtas golfo aikštynas. Antras viešbutis – Cueva del Polvo – įsikurs tarp Varadero ir Alcala. 250 000 kvadratinių metrų plote esantis viešbutis priklausys Rusijos investuotojams. Šiuo metu, kartu su urbanistais yra kuriamas jo projektas.

,,Tai pavyzdiniai, puikios kokybės projektai, kai kurie glaudžiai susiję su ekosistema, labai įdomūs savivaldybei, galinčiai pasigirti stabiliausiu klimatu visoje saloje, kurioje per metus yra didžiausias saulėtų dienų skaičius, nei bet kurioje kitoje Tenerifės vietoje”, – sakė Guia de Isora merė Josefa Mesa, pagyrusi rengėjų atsidavimą ir aukštą projektų kokybę.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos