24.8 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 11 rugpjūčio, 2022
Reklama
PradžiaTenerifėSveiki atvykę į Tenerifę! Šiandien atskrido pirmasis šiame šimtmetyje tiesioginis skrydis iš...

Sveiki atvykę į Tenerifę! Šiandien atskrido pirmasis šiame šimtmetyje tiesioginis skrydis iš JAV

- Advertisement 3-


Šiandien – istorinė diena: 9.48 val. ryto Tenerifės pietiniame oro uoste nusileido pirmasis šiame amžiuje tiesioginis skrydis iš JAV  Niujorko. Po daugiau nei dvejus metus trukusių derybų su „American Airlines“ svajonės virto realybe – pirmuosius lankytojus, išlipusius iš lėktuvo, pasveikino Tenerifės Kabildo prezidentas Pedro Martinas (Pedro Martín).

Martinui antrino salos turizmo direktorė Laura Kastro (Laura Castro) ir „Turismo de Tenerife“ generalinis direktorius Davidas Perezas (David Perez), kurie prisidėjo organizuojant šį naująjį skrydžio maršrutą, bei tradiciniais kanarietiškais rūbais pasipuošę sveikintojai, kurie atvykusiems įteikė dovanų maišelius.

Šis „United Airlines“ transatlantinis skrydis suteikia Tenerifei galimybę ne tik turizmo sektoriui, bet ir žiemos ekonomikai, nes atveria naujas verslo ir investicijų galimybes labai svarbioje, didelę perkamąją galią turinčioje rinkoje.

Kad šis „stabilus ir ilgalaikis ryšys“ būtų užtikrintas, iš Tenerifės pietinio oro uosto į Niujorką bus vykdomi trys reisai per savaitę pirmyn ir atgal, t. y. šiai vasarai numatyta 16 000 vietų.

Tenerifės gyventojams taip pat siūlomas 7 valandų trukmės tiesioginis skrydis į Niuarko oro uostą Naujajame Džersyje, kad jie taip pat galėtų lengvai ir palyginti pigiai nuvykti į Ameriką ilgajam savaitgaliui ar atostogoms, nekeliaudami per Madridą ar Jungtinę Karalystę.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai