25.7 C
Tenerife
Šeštadienis, 13 liepos, 2024
Reklama
PradžiaFuerteventuraSveikatos ir saugos tarnyba uždarė TUI viešbučio virtuves dėl higienos problemų

Sveikatos ir saugos tarnyba uždarė TUI viešbučio virtuves dėl higienos problemų

- Advertisement 3-


Kanarų salų Visuomenės sveikatos departamentas nurodė laikinai uždaryti viešbučio „Tui Magic Life Fuerteventura” virtuvę, nes nustatė „švaros ir higienos trūkumų”, kaip pranešė „El Diario”.

Šis viešbučių kompleksas yra šalia Playa Esquinzo paplūdimio Morro Jable mieste, salos pietuose, ir turi beveik 700 kambarių keturiuose aukštuose 98 000 kvadratinių metrų plote

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Departamentas teigė, kad taip pat gali būti prevenciškai uždaryti dar du viešbučiai saloje, vienas Tuineje, kitas – Antigvos savivaldybėje, tačiau šiuo metu jie nepatvirtino, kurie iš jų tai yra.

Pasak jų atstovo spaudai, „viešbučiui nustatytas taisomasis laikotarpis, per kurį jis turi pakeisti padėtį savo virtuvėse, pagerindamas higienos sąlygas, kad departamentas galėtų leisti vėl normaliai atidaryti viešbutį. Likusi viešbučio dalis ir toliau veikia įprastai, o tuo tarpu maitinimo paslaugas teikia išorinė maitinimo įmonė.”

Viešbutis pridūrė: „Turime terminą, per kurį turime ištaisyti padėtį virtuvėse, kad galėtume atnaujinti įprastą svečių aptarnavimą, ir atsiprašome už sukeltus nepatogumus”.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos