24.6 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 6 spalio, 2022
Reklama
PradžiaTenerifėŠtai ji... Teismo diena

Štai ji… Teismo diena

- Advertisement 3-


Atėjo tiesos momentas, ir šį vakarą pilname Heliodoro Rodríguez López stadione vyks paskutinis sezono rungtynes.

Visa sala nusidažė mėlynai-baltai ir stebės, kaip gali įvykti istorinė akimirka, kai „Tenerifė“ antrajame „play-off“ finalo etape susitiks su „Girona“, nes pirmosios rungtynės baigėsi 0:0, suteikdamos CDT namų pranašumą ir įvarčių persvarą.

Šios be įvarčių lygiosios suteikia „Tenerifei“ aiškią užduotį šį vakarą – nepralaimėti. Ramiso vyrai pergalės arba lygiųjų atveju pasieks kelialapį, nes, kitaip nei Anglijos futbole, jei po papildomo laiko vis dar bus lygiosios, lygiąsias laimės komanda, kuri lygoje užėmė aukštesnę vietą, o tai reiškia, kad CDT 5 vieta lygoje, palyginti su „Gironas“ 6 vieta, dar niekada nebuvo tokia vertinga.

Nors tai gali būti penktasis kartas, kai CD Tenerifė iškovoja kelialapį į „La Liga“, visi ankstesni kartai vyko ne namuose, todėl pirmą kartą klubui tai pavyks pasiekti namų žemėje, „Heliodoro“ stadione, 23 000 užkietėjusių sirgalių akivaizdoje.

Kanarų salų komandos patekimas į aukščiausią futbolo lygą yra ne tik didelis pasiekimas, bet ir suteikia saloms daug daugiau. Santa Kruze žais tokios komandos kaip Madrido „Real“, „Barcelona“, „Atletico“ ir „Valencia“, o aikštėje pasirodys geriausi pasaulio žaidėjai.

Be to, tai puiki salų reklama, pritraukianti lankytojų ne tik dėl futbolo, bet ir dėl atostogų, investicijų ir kitų sporto šakų.

Tai yra Tenerifė… Vamos Tete!

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai