26.5 C
Tenerife
Sekmadienis, 21 balandžio, 2024
Reklama
PradžiaUncategorizedSpecialistai rekomenduoja, kaip išsirinkti sekciją svetainės kambariui

Specialistai rekomenduoja, kaip išsirinkti sekciją svetainės kambariui

- Advertisement 3-

Svetainė yra namų centras, jaukumo ir svetingumo vieta, kurioje susirenka visa šeima ir leidžia laiką kartu. Kad kambarys būtų išties nuotaikingas ir šiltas, gražus ir jaukus, reikia apgalvoti viską: nuo dizaino projekto prieš pradedant remontą iki baldų parinkimo. Šiame straipsnyje aptarsime, ką specialistai pataria renkantis sekciją svetainei: kokios jos savybės yra svarbios, kaip derinti prie kambario stiliaus ir kaip išdėstyti.

Pagrindinės sekcijos savybės

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Jos sudedamosios dalys yra vientisi horizontalūs arba vertikalūs paviršiai, sudarantys uždarą arba pusiau atvirą korpusą. Paprastai tariant, visi korpusiniai baldai reikalingi tam, kad būtų galima patogiai laikyti daiktus. Šiuolaikinių pasiūlymų nereikėtų painioti su senais sovietiniais variantais, pavyzdžiui, didelių gabaritų sekcijomis: šiandien gamintojai kuria mobilias ir kompaktiškas konstrukcijas, kurias galima lengvai pertvarkyti ir sumontuoti.

Sekcija tai svetainės baldų komplektas, paprastai susidedantis iš pakabinamos arba ant grindų montuojamos TV spintelės, kelių pakabinamų ir pastatomų spintelių. Tai gali būti vientisas baldas arba kelių dalių, kurias galima montuoti atskirai.

Kaip pasirinkti tinkamą sekciją savo svetainės kambariui?

Spręsdami dėl sekcijos dydžio, nepamirškite, kad svetainė neturėtų atrodyti kaip baldų prigrūstas kambarys. Todėl, jei patalpa yra nedidelė, rekomenduojama naudoti modulinę sistemą. Beje, tai turi nemažai privalumų. Visų pirma galite įdiegti modulių sistemą pagal savo pageidavimus. Stilius ir spalva priklauso nuo jūsų. Taip pat galite asmeniškai pasirinkti, kokio aukščio moduliai bus.

Tačiau nemanykite, kad matmenys yra viskas, į ką reikia atkreipti dėmesį. Taip pat apgalvokite pačios svetainės stilių ir jos spalvų derinius. Jei kambarys mažas ir ir tamsus optimalu rinktis šviesias baldų spalvas, kurios vizualiai praplės kambarį, padarys jį erdvų ir šviesų. Kita vertus, jei svetainė yra didesnė, galite rinktis ir tamsius baldus.

Svarbiausia nepamiršti, kad renkantis sekcijos spalvą reikėtų vadovautis bendru kambario interjeru.

Dažnai kyla klausimas, ar sekcijoje reikia apšvietimo ar kitų įmantrių detalių? Paprastai kai kurios smulkios detalės tik papildo bendrą vaizdą. Svarbiausia – neperlenkti lazdos! Rinkdamiesi aksesuarus atkreipkite dėmesį į stilių derinimą, kad viskas būtų harmoninga ir nesukeltų nemalonių jausmų.

- Advertisement 4-

Naujausi