23.2 C
Tenerife
Sekmadienis, 5 vasario, 2023
Reklama
PradžiaUncategorizedSpecialistai pataria kaip išsirinkti auksinius žiedus vestuvėms

Specialistai pataria kaip išsirinkti auksinius žiedus vestuvėms

- Advertisement 3-

Vestuviniai žiedai yra ilgiausiai išliekantis meilės simbolis – kai vestuvinės puokštės išdžius, balionai subliūkš, o pokylis liks tik prisiminimas, įrašytas į filmą, žiedai vis dar bus ant jūsų pirštų ir primins, kad visa tai tikrai įvyko. Todėl jų pasirinkimas turėtų būti gerai apgalvotas. Vestuvinių žiedų pasirinkimas daugeliui porų tampa nemažu iššūkiu. Taip yra daugiausia dėl to, kad rinkoje siūlomas platus asortimentas ir trūksta žinių, į ką iš tikrųjų atkreipti dėmesį.

Todėl ieškodami tobulų vestuvinių žiedų turėtumėte vadovautis ne tik išvaizda, bet ir jų patvarumu bei pagaminimo kokybe. Ir visai normalu, kad net ir būdami sutuoktiniai turite skirtingus skonius. Galite rinktis skirtingo stiliaus ar skirtingos apdailos žiedus, kad kiekvienas iš jūsų su jais jaustųsi patogiai. Tokie žiedai gali būti detaliai susiję vienas su kitu, bet gali būti ir visiškai skirtingi.

Žiedo dydis

Jei turite galimybę apsilankyti stacionariame juvelyrinių dirbinių salone, viskas labai paprasta. Kiekviename salone yra matavimo juosta, kuria matuojamas piršto plotis. Tačiau, sužinoti savo piršto dydį galima ir nesilankant salone. Galite užsisakyti nemokamą matuoklį su pristatymu į namus ir tada galėsite lengvai atlikti tikslius savo žiedo matavimus.

Kokybė

Renkantis vestuvinius žiedus vienas iš pirmųjų žingsnių turėtų būti pirmiausia dėmesys tauriojo metalo kokybei. Patvariausias variantas tarp tauriųjų metalų bus 14 karatų auksas, kurio mėginys 585. Aukso lydinys sustiprintas kitais metalais, todėl jūsų vestuviniai žiedai bus ilgaamžiai. Jei norite padidinti savo vestuvinių žiedų vertę, rekomenduojame rinktis 18 karatų auksą (750) arba itin vertingą ir sunkiai apdirbamą platiną.

Apsvarstykite įvairias galimybes

Galimybė sukurti individualų dizainą – vienintelė riba yra jūsų vaizduotė. Parodykite arba papasakokite apie savo įkvėpimą ir profesionalūs auksakaliai pasiūlys žiedus iš daugybės dizainų arba pasiūlysi asmeninius žiedus, visiškai atitinkančius jūsų viziją.

Ar yra kokių nors universalių taisyklių, kurių reikėtų laikytis perkant vestuvinius žiedus?

Deja, ne. Kiekviena meilė yra skirtinga, kiekviena istorija turi savo pabaigą ir kiekvieni vestuvių žiedai sukels skirtingas emocijas. Tad pasirinkite žiedus, kurie atitiks jūsų abiejų lūkesčius.

- Advertisement 4-

PALIKTI KOMENTARĄ

Įveskite savo komentarą!
Įveskite savo vardą čia

Naujausi

Naujausi komentarai