33.4 C
Tenerife
Sekmadienis, 21 balandžio, 2024
Reklama
PradžiaĮvykiaiSkvoteriai Kosta Adechėje tvirtina, kad privačiai nusipirko nekilnojamojo turto iš rusų

Skvoteriai Kosta Adechėje tvirtina, kad privačiai nusipirko nekilnojamojo turto iš rusų

- Advertisement 3-


Tenerifės pietuose esančio prabangaus gyvenamojo komplekso Kosta Adechėje „skvoteriai” tvirtina, kad aštuonis nekilnojamojo turto objektus, esančius La Duquesa komplekse Playa Fañabé, jie nusipirko tiesiogiai iš rusų savininkų, kurie norėjo juos greitai parduoti, nes dėl konflikto su Ukraina negali išvykti iš savo šalies.

Komplekso bendruomenės pirmininko Joe Schacherio teigimu, „tai pavojingas ir novatoriškas skvotavimo būdas. Jie teigia, kad nekilnojamojo turto agentūra sugebėjo jų vardu nupirkti šiuos nekilnojamojo turto objektus Rusijoje su įgaliojimais, kurių teisėtumas nežinomas, tačiau mes susisiekėme su savininkais, kurie patvirtino, kad nė vienas iš jų nebuvo parduotas.”

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Viskas paaiškėjo pirmadienį, kai naujojo savininko, nekilnojamojo turto agentūros, kurios biuras Tenerifėje neįvardijamas, atstovas su signalizacijos įmone nuvyko į kompleksą, kad pakeistų spynas ir patektų į keturis iš aštuonių namų, kuriuos jis neva įsigijo po 460 000 eurų, tačiau jų rinkos vertė viršija 720 000 eurų

Schacher: „Bendrija kreipėsi į nacionalinę policiją, kuri atvyko ir patikrino dokumentus bei pradėjo tyrimą, kad išsiaiškintų, iš kur atsirado tie įgaliojimai, kurių rusų savininkai tvirtina, kad jie nieko nepardavė ir neketina parduoti. Jie taip pat susirūpinę, kad ši situacija neapsiriboja tik La Duquesa ir gali vykti kituose kompleksuose. Jie taip pat nurodė, kad paprastai būtent rusai įsigydavo beveik milijono eurų vertės nekilnojamojo turto šiame rajone, tačiau beveik niekada jo neišnuomodavo arba neparduodavo, ir ne už beveik dvigubai mažesnę kainą nei jo vertė.

Tiek komplekso administratorius, tiek nukentėję savininkai per teisininkus pradėjo tirti, kaip šie pardavimai galėjo būti suklastoti notaro akivaizdoje. „Kalbėjomės su notaru ir jis mums pasakė, kad jie atvyko su įgaliojimais iš Rusijos ir su apaštalu ir kad jie niekaip negalėjo žinoti, jog jie suklastoti, todėl pardavimas atrodo teisėtas”.

Kiti komplekse gyvenantys savininkai tvirtina, kad žmonės ant namų durų klijuodavo lankstinukus, norėdami patikrinti, ar jie nuimti, ar ne, ir tada sužinodavo, ar turtas užimtas, ar ne.

Skvoteriai Kosta Adecheje tvirtina kad privaciai nusipirko nekilnojamojo turto is rusu

- Advertisement 4-

Naujausi