24.9 C
Tenerife
Sekmadienis, 29 gegužės, 2022
Reklama
PradžiaKanarų SalosSkrydžių į Kanarų salas srautas grįžo į prieš pandemiją buvusį lygį

Skrydžių į Kanarų salas srautas grįžo į prieš pandemiją buvusį lygį

- Advertisement 3-

Oro eismo kontrolieriai vakar (šeštadienį) paskelbė nuotraukas, kuriose matyti, kiek daug lėktuvų skrenda į Kanarų salas ir iš jų – vaizdas, kuris po Kovido pandemijos sukeltų nesėkmių ir didesnio nei tikėtasi užimtumo per Velykas kasdien tampa vis dažnesnis.

Nuotraukoje matyti į Kanarų salas atvykstantys ir išvykstantys lėktuvai, pilni turistų, ir dabar viltys dedamos į artėjantį vasaros sezoną, kai, viešbučių sektoriaus vertinimu, užimtumas bus toks pat kaip ir prieš pandemiją, t. y. rekordinis.

Vaizduose matyti į Kanarų salas atskrendantys lėktuvai iš visos Europos ir daugybė kitų lėktuvų, išskrendančių į Europos šalis, su keleiviais, atostogavusiais salose, ir vienas esminis skirtumas, palyginti su ankstesniais mėnesiais – lėktuvai pilni.

Kai po skrydžių blokavimo buvo atnaujinti skrydžiai, oro linijų bendrovės sumažino tvarkaraščius ir vykdė skrydžius tik su 10 ar 20 % vietų užimtumu, nes kelionių apribojimai, nervingumas dėl pandemijos ir vietiniai apribojimai salose sumažino kelionių ir turistų skaičių.

Velykos tapo salų turistų atsigavimo tramplynu, nes turistų apgyvendinimo įstaigos buvo užimtos 85 %, o į jas atvyko poilsiautojai iš Ispanijos, europiečiai, kuriems lengviau keliauti turint ES Covid sertifikatą, ir tie britai, kurie yra visiškai paskiepyti arba turi pasveikimo sertifikatą.

Iš tiesų, tik teisės aktai, draudžiantys įvažiuoti į salas neskiepytiems keliautojams iš Jungtinės Karalystės, stabdo visišką atsigavimą, tačiau jie turėtų būti panaikinti iki šios savaitės, nes dabartinis dekretas nustos galioti šį šeštadienį, balandžio 30 d.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai