26.5 C
Tenerife
Sekmadienis, 21 balandžio, 2024
Reklama
PradžiaTurizmasSkrydžių atšaukimas, vėlavimas ir nukreipimas dėl Kanarų salose kilusios kalimos

Skrydžių atšaukimas, vėlavimas ir nukreipimas dėl Kanarų salose kilusios kalimos

- Advertisement 3-


Šią popietę (sekmadienį) mažiausiai keturis skrydžius teko nukreipti dėl rūko ir mažo debesuotumo, kurį Kanarų salose sukėlė karščio bangos sukelta kalima, kuri buvo ypač tiršta Lansarotės oro uoste ir persikėlė į kitą pusę, kad paveiktų Fuerteventurą.

Tris tarptautinius skrydžius ir ketvirtą iš Madrido teko nukreipti dėl prasto matomumo, jie buvo nukreipti į Gran Kanariją ir Fuerteventurą.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

„Jet2” skrydis iš Birmingemo ir „Ryanair” skrydis iš Bolonijos (Italija) buvo nukreipti į Gran Kanariją, o „TUI” skrydis iš Frankfurto, turėjęs nusileisti Lansarotėje šią popietę 16.00 val., ir „Air Europa” skrydis iš Madrido buvo nukreipti į Fuerteventūrą.

Dėl šių nukreipimų taip pat vėlavo iš Lansarotės išvykstantys skrydžiai, tačiau, laimei, apie 18.00 val. nuo Lansarotės pietrytinių šlaitų nuslinko kalima, ir AENA pranešė, kad skrydžiai buvo atnaujinti, o nukreipti lėktuvai netrukus nusileis Lansarotėje.

AENA rekomenduoja keleiviams, kurie keliaus per artimiausias 24 valandas, pasitikrinti savo skrydžio būklę oro linijų bendrovėse, o naujausioje atnaujintoje informacijoje informavo, kad Fuerteventuros oro uoste situacija tokia pati – šį vakarą daug skrydžių buvo atšaukta arba nukreipta.

Skrydziu atsaukimas velavimas ir nukreipimas del Kanaru salose kilusios kalimos

- Advertisement 4-

Naujausi