24.5 C
Tenerife
Šeštadienis, 22 birželio, 2024
Reklama
PradžiaTenerifėSkrydžiai į Tenerifę: kur ieškoti tiesioginių skrydžių į Tenerifę?

Skrydžiai į Tenerifę: kur ieškoti tiesioginių skrydžių į Tenerifę?

- Advertisement 3-

Planuojant kelionę į Tenerifę daugelis turistų susidomi, kur vis dėlto yra Kanarų salos? Kanarų archipelagas (Las Islas Canarias) yra Atlanto vandenyne, netoli nuo šiaurės vakarų Afrikos, tiksliau – Maroko ir Vakarinės Sacharos krantų. Kanarų salas galima pasiekti lėktuvu arba keltu.

Oro transportas – pats populiariausias, norint pasiekti Tenerifę. Kanarų salose yra 7 oro uostai, du iš jų yra Tenerifėje. Prieš perkant bilietus vertėtų pasitikrinti, į kurį oro uostą skrendate.

Apsvarstykite galimybę aplankyti ir Tenerifę, ir žemyninę Ispanijos dalį – Barseloną. Galima keletą dienų apsistoti šiame nuostabiame mieste, o paskui vykti į salą – tarp regionų yra vykdomi skrydžiai.

Tenerifė Norte Los Rodeos (šiaurinis) tarptautinis oro uostas, jungiantis salą su žemynine Ispanijos dalimi, Europa ir kitais pasaulio kampeliais. Tačiau pats populiariausias, net 40 kartų per parą skrendantis reisas, Tenerifė – Gran Kanarija. Šis šiaurinėje salos dalyje esantis oro uostas yra šalia sostinės – Santa Cruz de Tenerife.

Tenerifė Sur Reina Sofia (pietinis) tarptautinis oro uostas. Šis oro uostas yra 20 kilometrų atstumu nuo Playa de las Américas kurorto ir 60 km nuo salos sostinės Santa Cruz de Tenerife.

Mes rekomenduojame tiesioginių skrydžių į Tenerifę ieškotis čia: https://flights.novatours.eu/

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Taip pat labai patogu susirasti jungiamuosius skrydžius į Tenerifę čia: http://www.azair.eu/

Per pastarąją svetainę jūs galite pasirinkti, kad skrydis būtu tik dienos metu arba pasirinkti, kad nebūtų daugiau kaip 1 persėdimo. Susiradus tinkamą skrydį, bilietus užsisakyti jau tiesiai iš skrydžių bendrovės.

Skaitykite daugiau:

Kaip Tenerifėje iš oro uostų patekti į pagrindinius salos miestus ir kurortines zonas?

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos