23.2 C
Tenerife
Sekmadienis, 5 vasario, 2023
Reklama
PradžiaGyvenimasŠįvakar baigiasi benzino nuolaidos, kurios skatina degalinių tarpusavio prekybos karą

Šįvakar baigiasi benzino nuolaidos, kurios skatina degalinių tarpusavio prekybos karą

- Advertisement 3-


Šiandien degalinėse laukiama eilių po to, kai centrinė vyriausybė šios savaitės pradžioje patvirtino, kad nuo rytojaus (sausio 1 d.st) 20 centų už litrą nuolaida degalams nebebus taikoma visiems, nes ji bus taikoma tik tam tikriems profesinio transporto sektoriams. Dėl to prasidėjo prekybos karas tarp didžiųjų degalų bendrovių, norinčių išlaikyti savo klientus ir siekiančių atgrasyti juos nuo naudojimosi pigių degalinių paslaugomis.

Naujausias ES biuletenis, paskelbtas ketvirtadienį, parodė, kad benzino kaina Ispanijoje grįžo į lygį, artimą buvusiam prieš Rusijos invaziją į Ukrainą, po to, kai šią savaitę nukrito 1,57 proc. iki 1,565 euro už litrą. Vasario 7 d. ji buvo 1,559 euro. Kanarų salose dabar jis sumažėjo maždaug iki vieno euro už litrą.

Dyzelino kaina taip pat mažėjo devintą savaitę iš eilės – iki 1,643 euro (Kanarų salose – 1,215 euro už litrą). Abiejų rūšių degalų kaina dabar yra gerokai mažesnė nei vasarą, kai benzinas kainavo 2,141 euro už litrą, o dyzelinas – 2,1 euro, tačiau vis dar yra atitinkamai 5,81 % ir 21,97 % brangesni nei prieš metus.

Nepaisant to, namų ūkiai vis dar kenčia nuo didelės infliacijos ir ieškos pigiausių kainų, o didžiosios degalų bendrovės nori susigrąžinti savo rinkos dalį iš pigių degalinių.

Degalinių bendrovių nuolaidos:

„Repsol” planuoja nuo sausio 1 d. iki kovo pabaigos pratęsti savo 10 centų už litrą nuolaidą visų rūšių degalams klientams, kurie naudojasi jos mokėjimo programėle „Waylet”, o „Cepsa” kitų metų pirmąjį ketvirtį papildomą nuolaidą pratęs iki 12 centų. st„Cepsa” nuo balandžio mėnesio siūlo 10 centų nuolaidą, tačiau dabar prideda papildomus 2 centus klientams, kurie pilasi aukščiausios kokybės degalus iš „Óptima” asortimento.

Visi individualūs „Cepsa” klientai, kurie naudojasi nemokama programa „Porque Tú Vuelves”, nuolaidą gaus tiesiogiai, pateikę tam tikrą identifikavimo dokumentą (kortelę, programėlę ar asmens tapatybės dokumentą).

Įmonė teigia, kad nuo 2022 m. balandžio iki gruodžio mėnesio šiomis nuolaidomis pasinaudojo daugiau nei 12 mln. klientų visoje Ispanijoje ir Kanarų salose.

undefined

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai