25.7 C
Tenerife
Šeštadienis, 13 liepos, 2024
Reklama
PradžiaRenginiai"Siamo naktys" sugrįžta 2024 m. vasarą su daugiau naktų nei bet kada...

„Siamo naktys” sugrįžta 2024 m. vasarą su daugiau naktų nei bet kada anksčiau

- Advertisement 3-


Nuo rytojaus, liepos 2 d., Siamo parke vėl prasideda įspūdingas naktinis renginys „Siamo naktys”. Šiais metais visame pasaulyje žinomas vandens parkas lankytojus pradžiugins dar labiau – jo darbo dienos pailgėjo nuo dviejų iki penkių per savaitę ir dabar liepos ir rugpjūčio mėnesiais svečius pasitiks nuo antradienio iki šeštadienio.

Naujojo sezono pradžiai „Siam Park” rengia iškilmingą atidarymo renginį su išskirtiniu šviesos ir garso šou. Šis akinantis reginys taps įspūdžių ir nuotykių po žvaigždėmis kupinos vasaros pradžia.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Atsižvelgiant į didelę Tenerifės gyventojų ir turistų paklausą, praplėstu tvarkaraščiu siekiama suteikti lankytojams daugiau galimybių mėgautis unikaliomis naktinėmis parko pramogomis. Pagal „Tripadvisor’s Traveller’s Choice Best of the Best Awards” apdovanojimus Siamo parkas devynerius metus iš eilės pelnė geriausio pasaulyje vandens ir pramogų parko titulą.

Siamo naktis paverčia parką magiška stebuklų šalimi, siūlančia visiškai kitokią patirtį nei dienos pramogos. Lankytojai gali šokti paplūdimyje pagal gyvai grojančio didžėjaus ritmus, grožėtis specialiu apšvietimu ir lazerių efektais, gurkšnoti kokteilius specialiai tam skirtose erdvėse.

Nakties atmosferą pabrėžia įspūdingi visų atrakcionų patobulinimai, ypač kultinio „Tower of Power”, kuris turi specialius efektus, aktyvuojamus jaudinančio nusileidimo metu.

Kad parkas būtų lengviau pasiekiamas, trečiadieniais ir šeštadieniais iš įvairių taškų salos šiaurėje ir pietuose kursuos specialus autobusas.
Tikrieji išvykimo punktai: Puerto de la Krusas, La Orotava, La Laguna, Santa Krusas, Kandelarija, Las Américas, Los Cristianos ir Fañabé.

Gyventojams gali būti taikoma 50 % nuolaida bilietams, o renginyje gali dalyvauti įvairaus amžiaus žmonės. Bilietus jau galima įsigyti Siamo parko interneto svetainė, parko bilietų kasose ir pas įgaliotuosius pardavėjus. Tad nepraleiskite karščiausio vasaros renginio – „Siamo naktis” sugrįžta ir yra geresnė nei bet kada anksčiau!

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos