24.8 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 11 rugpjūčio, 2022
Reklama
PradžiaĮvykiaiŠiais metais Kanarų salose nuskendo 24 žmonės

Šiais metais Kanarų salose nuskendo 24 žmonės

- Advertisement 3-


Kanarų salose iki gegužės pabaigos iš viso užregistruotos 24 mirtys dėl skendimo, t. y. aštuoniomis daugiau nei per tą patį 2021 m. laikotarpį, kai jų buvo 16, praneša Vandens nelaimių prevencijos asociacija „Canarias, 1500 Km de Costa“.

Gegužės mėn. pakrantėse ir baseinuose dėl kokių nors nelaimingų atsitikimų nukentėjo dešimt žmonių, iš kurių keturi mirė dėl skendimo, du buvo sunkiai sužeisti, o keturi – vidutiniškai sužeisti.

Šiuos duomenis parengė pirmosios ES audiovizualinės kampanijos, skirtos nelaimingų atsitikimų vandenyje prevencijai, „Kanarai, 1500 km de Kosta“ organizatoriai – viešojo intereso iniciatyvos, kurią remia Gran Kanarijos ministrų kabinetas (Cabildo de Gran Canaria), oficialus ADEAC – Mėlynosios vėliavos Ispanija bendradarbis, ir Kanarų salų vyriausybė.

Pagal per pirmuosius penkis 2022 m. mėnesius užregistruotas 24 žūtis, taip pat buvo trys kritiškai sužeisti žmonės, penki sunkiai sužeisti, 20 vidutinio sunkumo sužeistų žmonių ir devyni išgelbėti žmonės, kurie nenukentėjo. Iš viso nuo sausio 1 d. iki gegužės 31 d. dėl „nelaimingų atsitikimų vandenyje“ nukentėjo 68 žmonės.stDidžiausias nelaimingų atsitikimų skaičius ir toliau išlieka paplūdimiuose – 43 proc. atvejų, toliau seka uostai ir pakrančių zonos (39 proc.), natūralūs baseinai (10 proc.) ir plaukimo baseinai (8 proc.).

71 proc. žuvusiųjų buvo užsieniečiai, net septynių skirtingų tautybių:


Lenkijos (2),

Vokietija (1),

Jungtinė Karalystė (1),

Norvegija (1),

Holland (1),

Airija (1),

Portugalija (1)

Nežinomas (2).
Pagal mirusiųjų amžių 42 % (10) buvo suaugusieji, 29 % (7) – vyresni nei 60 metų, o likusių 29 % (7) aukų amžius nežinomas.

Pagal salas: Tenerifėje užregistruoti septyni mirties nuo skendimo atvejai, Gran Kanarijoje – penki, Fuerteventūroje ir Lansarotėje – po keturis, La Gomeroje – trys, El Hierro – vienas, o La Palmoje ir La Graciosoje neužregistruota nė vieno mirties atvejo.

undefined

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai