26.4 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 21 rugsėjo, 2023
Reklama
PradžiaTurizmasŠią žiemą į Tenerifėje yra 4,1 mln. vietų skrydžiams - didžiausias skaičius...

Šią žiemą į Tenerifėje yra 4,1 mln. vietų skrydžiams – didžiausias skaičius per visą istoriją

- Advertisement 3-


Šią žiemą Tenerifės oro linijos į salą suplanavo 4 155 575 skrydžių vietas – tai didžiausias skaičius per visą istoriją ir 300 000 vietų daugiau nei tą patį 2018-2019 m. sezoną, kai buvo pasiektas ankstesnis rekordas. Ši vasara taip pat buvo rekordinė salai – 5,1 mln. skrydžių, o tai 126 259 daugiau nei 2019 m., pranešama naujoje Tenerifės kabildos ataskaitoje. tenerifės kabildos prezidentas Pedro Martínas teigė, kad jie vertina „Turismo de Tenerife” komandos atliktą darbą Las Vegase vykusioje parodoje „Routes World” – svarbiausioje pasaulyje parodoje, patvirtinančioje skrydžių į salą vietas.

Be to, jis sakė, kad nors Tenerifė jau turi platų tiesioginį susisiekimą 110 maršrutų iš 25 skirtingų turizmo rinkų, šioje mugėje buvo išnagrinėta galimybė lengviau sujungti salą su įvairiais Amerikos, Kanados ir Artimųjų Rytų miestais.

„Tai reikštų, kad keleivis galėtų keliauti į salą iš kai kurių kilmės taškų, su kuriais Tenerifė neturi tiesioginio susisiekimo, minimaliai laukdamas jungiamajame oro uoste ir be būtinybės du kartus tikrinti bagažą”, – sakė Martinas.

Salos turizmo direktorė Laura Castro pabrėžė, kad tokia strategija, prie kurios Tenerifė „intensyviai dirba”, reiškia, kad „gerokai sutrumpės” laukimo laikas oro uostuose keliautojams, kuriems „daugeliu atvejų tenka praleisti valandų valandas ir net naktis terminaluose, kad galėtų tęsti kelionę į Tenerifę„.

Ji taip pat patvirtino, kad buvo kalbėta su „Icelandair” dėl susisiekimo per Reikjaviko oro uostą, į kurį daug keliautojų atvyksta iš Jungtinių Amerikos Valstijų ir Kanados. „Siekiama, kad vis daugiau šių keliautojų galutinė kelionės kryptis būtų Tenerifė”, – pridūrė ji.

Panašūs pokalbiai vyko ir su Portugalijos oro linijų bendrove TAP bei Lisabonos oro uostu, taip pat pradėta kalbėti apie įvairius persėdimo punktus Artimuosiuose Rytuose.

Turismo de Tenerifė generalinis direktorius Davidas Pérezas patikslino, kad pasaulinės maršrutų mugės metu jo komanda surengė penkiolika susitikimų su oro uostais ir oro linijų bendrovėmis, siekdama toliau gerinti susisiekimą ir Tenerifės, kaip kelionės tikslo, pozicionavimą.

„Šie susitikimai leis mums toliau dirbti ekonomikos įvairinimo verslo srityje ir galimybių didinti maršrutų skaičių, kad gyventojai, norintys keliauti į Jungtinių Amerikos Valstijų, Kanados ar Artimųjų Rytų vietoves, gautų naudos”, – sakė jis.

Per „Routes World 2022” renginį Tenerifės delegacija susitiko su Las Vegase dalyvavusiomis oro linijų bendrovėmis, įskaitant ITA, „Eithad”, „Icelandair”, „Nordica-Estonia”, „Emirates”, „Qatar Airlines”, „Saudia Airlines”, „TAP Portugal”, „Vueling” ir „Wizz Air”.

Vietų Pasiskirstymas:

2,3 mln. vietų, Daugiau nei pusė iš 4,1 mln. vietų, kurios bus siūlomos šią žiemą, bus siūlomos užsienyje, o tai yra +24 % (+443 380 vietų) daugiau nei 2019/2020 m. žiemą.

Beveik milijonas vietų (977 665 vietos) bus pasiūlyta iš žemyninės Ispanijos, t. y. 27 % daugiau nei 2019/2020 m. (+205 851 vieta daugiau).

Didžiausias užsienio turistų skaičiaus augimas yra iš Jungtinės Karalystės, Vokietijos, Prancūzijos ir Italijos, tačiau praktiškai visose rinkose vietų skaičius šiai žiemai yra didesnis nei 2019/2020 m.

- Advertisement 4-

1 KOMENTARAS

Comments are closed.

Naujausi

Naujausi komentarai