23.3 C
Tenerife
Pirmadienis, 5 gruodžio, 2022
Reklama
PradžiaTurizmasŠią vasarą Kanarų salose prognozuojamas rekordinis turistų skaičius

Šią vasarą Kanarų salose prognozuojamas rekordinis turistų skaičius

- Advertisement 3-


Po daugiau nei dvejus metus trukusių nuolatinių apribojimų turizmo pramonė pradeda rodyti atsigavimo požymius – duomenys pradeda viršyti iki pandemijos buvusius rodiklius, o Kanarų salose prognozuojama puiki vasara, teigiama naujoje Ispanijos turizmo observatorijos (Observatorio de Turismo Emisor en España, ObservaTUR) ataskaitoje.

Jų naujausi duomenys rodo, kad šią vasarą Kanarų salose bus 11 003 961 vietų lėktuvuose, o tai atitinka „Promotur” parengtą ataskaitą – 10,4 % daugiau nei 2019 m., kai lėktuvuose į šį salyną buvo 9 968 683 vietų.

Didžioji Britanija, Vokietija ir Italija yra daugiausiai vietų lėktuvuose turinčių užsienio šalių sąrašo viršuje – tai pokytis, palyginti su 2019 m., kai pirmajame trejetuke buvo Airija. ObservaTUR teigia, kad noras keliauti yra, tačiau dabar žmonės mielai palaukia ir rezervuoja daugiau bilietų į ateitį, palyginti su pradiniu kelionių antplūdžiu po lokdauno.

Ispanijoje atlikta apklausa rodo, kad 89 proc. ispanų planuoja atostogauti šį vasaros sezoną, palyginti su 68 proc. praėjusią vasarą, o tai yra gera žinia Kanarų saloms, nes vasara nėra pats judriausias metų sezonas salose.

Pagal naujausią „ObservaTUR” ataskaitą, kurioje dalyvavo pirmaujančios šio sektoriaus įmonės, vidutinės išlaidos vasarą taip pat turėtų padidėti šiais metais pirmą kartą nuo 2018 m. ir siekti 610 eurų vienam asmeniui

Kitas faktas, į kurį reikia atsižvelgti šiuo atsigavimo laikotarpiu, yra tai, kad per pastaruosius metus smarkiai išaugo ir turizmo sektoriuje dirbančių žmonių skaičius.

Socialinės apsaugos departamento duomenimis, per pastaruosius metus buvo užregistruoti 465 978 nauji darbuotojai – tiek nauji, tiek atėję iš ERTE, o tai reiškia, kad šiuo metu sektoriuje dirba 2,55 mln. žmonių, ir tai yra ypač svarbu, nes šis skaičius viršija tą patį 2019 m. mėnesį užregistruotų žmonių skaičių, kai buvo užregistruota 2,49 mln. žmonių.

Šią vasarą prognozuojamas britų turizmo ir nacionalinių keliautojų iš kitų Ispanijos regionų, ypač Lansarotės ir Fuerteventuros salų, augimas.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai