23.2 C
Tenerife
Sekmadienis, 5 vasario, 2023
Reklama
PradžiaTurizmasŠią vasarą Kanarų salos pagerins susisiekimą oro transportu ir per savaitę vykdys...

Šią vasarą Kanarų salos pagerins susisiekimą oro transportu ir per savaitę vykdys beveik 2 000 skrydžių

- Advertisement 3-


Kaip Madrido tarptautinėje turizmo mugėje FITUR (Madrido tarptautinė turizmo mugė) paskelbė Kanarų salų turizmo ministrė Yaiza Castilla, šią vasarą Kanarų salos padidins susisiekimo oro transportu galimybes: iš 122 oro uostų 28 šalyse bus vykdomi 1 929 savaitiniai skrydžiai, t. y. 196 skrydžiais daugiau nei 2019 m., t. y. prieš pandemiją.

Dėl karo Ukrainoje kai kurių maršrutų nebeliko, įskaitant skrydžius iš kai kurių Lenkijos, Rusijos ir Vokietijos oro uostų, tačiau atsiras naujų jungčių iš Islandijos, Slovakijos ir Jungtinių Amerikos Valstijų. Taip pat atsiras naujų maršrutų iš Prancūzijos, Italijos, žemyninės Ispanijos ir kai kurių alternatyvių Vokietijos miestų.

Kanarų salų delegacija FITUR parodoje susitiko su visais pagrindiniais operatoriais, įskaitant „Iberia Express”, „Booking.com”, „Lufthansa”, „eDreams”, „Air Europa”, „TUI”, „easyJet”, „Ryanair”, „Eurowings”, „Jet2”, „Vueling”, „Expedia” ir kt.

Visuose šiuose susitikimuose tvarumas ir išmetamo CO2 kiekio mažinimas buvo aptariami kaip svarbiausias klausimas: apskaičiuotas kiekvienos oro linijų bendrovės, vykdančios skrydžius į Kanarų salas, anglies dioksido pėdsakas, o oro linijų bendrovės, siekdamos jį sumažinti, įtraukė naujus orlaivius.

Be to, buvo išdėstyta jų strategija, kaip pakeisti vietas keleiviais, nes vienas dalykas yra planuoti maršrutus ir tvarkaraščius, o kitas – atvežti pilnus lėktuvus.

„Turime didelį susisiekimą, kuris leidžia mums užtikrinti turistų antplūdį, nors turime daug dirbti, kad užpildytume tuos lėktuvus, todėl „Fitur” susitikome su pagrindinėmis oro linijomis ir kelionių organizatoriais, kad sudarytume reklamos ir bendros rinkodaros susitarimus”, – sakė Kastilja. 2022 m. „Turismo de Islas Canarias” rinkodara pasiekė beveik du milijardus reklamos poveikių, t. y. 119 proc. daugiau nei ankstesniais metais. Be to, buvo sukurta daugiau nei 9 000 reklamos grupių, 70 % daugiau nei 2021 m., 20-yje rinkų ir orientuotų į 15 skirtingų kelionių priežasčių.

„Tai didžiausias mūsų beprecedenčio įsipareigojimo pritraukti klientus iš skirtingų rinkų ir skirtingų segmentų įrodymas, su kuriuo atgavome turizmą ir padidinome pelningumą”, – patikino Castilla.

undefined

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai