30.4 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 30 birželio, 2022
Reklama
PradžiaKanarų SalosŠią vasarą 5G ryšys pasieks 124 Kanarų salų paplūdimius

Šią vasarą 5G ryšys pasieks 124 Kanarų salų paplūdimius

- Advertisement 3-


„Vodafone“ patvirtino, kad iki šių metų pabaigos jos 5G ryšys bus prieinamas 36 Kanarų salų savivaldybėse, iš kurių 19 yra kaimo vietovėse. Šis diegimas yra dalis 5G tinklo plėtros, kurią bendrovė vykdo siekdama 2022 m. pasiekti 46 % gyventojų ir 1 000 savivaldybių visoje šalyje.

Vodafone savo 5G tinklą įdiegė 124 Kanarų salų paplūdimiuose, o per Velykas buvo pasiektas maksimalus duomenų srauto pikas – vidutiniškai 14 % daugiau nei 2021 m. vasarą. Tai reiškia, kad jie turi 5G ryšio aprėptį tose vietose, kur vasarą bus sutelkta daugiausia žmonių.

Šis diegimas yra dalis 5G tinklo 700 MHz dažnių diapazone plėtros, kuri 2022 m. vyks 36 Kanarų salų savivaldybėse, įskaitant 19 vietovių kaimo vietovėse, kad būtų maksimaliai padidinta aprėptis ir jie galėtų suteikti tikrą 5G patirtį visiems klientams, kurie lankosi ar gyvena šiose vietovėse.

Dėl 5G tinklo šių savivaldybių gyventojai turės ryšį, kuriuo galės tris kartus greičiau atsisiųsti turinį nei dabar, mažesnį vėlavimą jį peržiūrėti ir galimybę vienu metu prijungti daugiau įrenginių.

Ši iniciatyva yra dalis bendrovės tikslo – jungtis geresnei ateičiai, kuriant įtraukesnę ir tvaresnę skaitmeninę visuomenę naudojant gigabitinio mobiliojo ryšio tinklus.

Telefónica taip pat įdiegė savo 5G tinklą keliose Tenerifės pietuose esančiose savivaldybėse, pakrantės ir paplūdimio zonose Adeje, Arona ir Santiago del Teide.

Be to, paskelbta, kad šį mėnesį San Migel de Abona mieste veiklą vykdys „Vodafone“, „Telefónica“ ir „Orange“, kurios visos įdiegs naujos kartos 4G ir 5G mobiliojo ryšio paslaugas 800 ir 700 MHz dažnių juostose.

- Advertisement 4-

PALIKTI KOMENTARĄ

Įveskite savo komentarą!
Įveskite savo vardą čia

- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai