33.4 C
Tenerife
Sekmadienis, 21 balandžio, 2024
Reklama
PradžiaOraiŠį savaitgalį Kanarų salose žadama gausi kalima su 36 laipsnių temperatūra

Šį savaitgalį Kanarų salose žadama gausi kalima su 36 laipsnių temperatūra

- Advertisement 3-

AEMET duomenimis, nenuspėjami orai tęsis ir šį savaitgalį: prognozuojama, kad vakarinėse salose bus miglota ir karšta, o temperatūra sieks 36 laipsnius. AEMET taip pat įspėja apie blogas jūros sąlygas, nes su kalima siejamas stiprus vėjas, sukeliantis bangas, kurios kartu su srovėmis sukelia bangavimą, kuris šiaurės vakarų ir pietryčių pakrantėse prognozuojamas nuo 2 iki 3 metrų, o vakaruose – šiek tiek mažesnis.

Savaitgalio orų prognozė pagal salas:

TENERIFE:
Mažai debesų arba giedra, pakaitomis su vidutinio ir didelio debesuotumo tarpsniais, kurie gali labiau formuotis piko metu centrinėmis dienos valandomis. Bus nedidelis migla, po pietų pietuose jos daugės. Pūs nuo silpno iki vidutinio stiprumo šiaurės rytų vėjas, kuris bus stipresnis šiaurės vakarų taške ir pietrytiniame salos šlaite. Vakarinėse pakrantėse daugiausia vėjas.
Temperatūra: Aukščiausia temperatūra 34 °C, žemiausia 24 °C.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

GRAN KANARIJA:
Didžiąją dienos dalį mažai debesuota arba giedra, vėlyvą popietę debesuotumas sumažės, po pietų taip pat padidės ir nedidelis rūkas. Šiaurės rytų vėjas nuo silpno iki vidutinio, kuris pietryčių ir šiaurės vakarų šlaituose bus stipresnis. Viršūnėse silpnas pietvakarių vėjas, o pietvakarių pakrantėse tik gūsiai.
Temperatūra: Aukščiausia 36 °C, žemiausia 25 °C.

LANZAROTE:
Visą savaitgalį daugiausia giedra su vidutinio ir didelio debesuotumo tarpais. Nedidelis rūkas, po pietų didėjantis. Šiaurės rytų vėjas nuo silpno iki vidutinio stiprumo, vietomis su intensyviais gūsiais šalies gilumoje.
Temperatūra: Aukščiausia temperatūra 34 °C, žemiausia 23 °C.

FUERTEVENTURA:
Labai panašus į Lansarotės: visą dieną nedidelis debesuotumas arba giedra, po pietų didėjantis nedidelis rūkas. Šiaurės rytų vėjas nuo silpno iki vidutinio stiprumo, kai kur intensyvūs gūsiai į šalies gilumą.
Temperatūra: Aukščiausia temperatūra 34 °C, žemiausia 23 °C.

- Advertisement 4-

Naujausi