25.9 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 29 vasario, 2024
Reklama
PradžiaTenerifėŠį savaitgalį atidaromas „Siam park“ vandens parkas

Šį savaitgalį atidaromas „Siam park“ vandens parkas

- Advertisement 3-

Nuo „Siam park“ uždarymo praėjo daugiau nei 14 mėnesių. Pagaliau, jau šį savaitgalį atidaromas didžiausias Tenerifės pietuose esantis vandens parkas. Tai lyg ženklas Kanarų salų gyventojams, kad įprastas, normalus gyvenimas grįžta ir mes einame teisinga linkme.

Pastaruosius 7 metus „TripAdvisor“ svetainėje „Siam park“ buvo geriausias pasaulyje veikiantis vandens atrakcionų parkas. Šiandien (penktadienį) jis pirmą kartą atveria savo duris tik metinių abonementų turėtojams, kurie vis dar gali naudotis klubo kortelėmis, nes negalėjo to padaryti, kol parkas buvo uždarytas dėl pasaulinės Covid-19 pandemijos protrūkio.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Nuo rytojaus, šeštadienio, „Siam park“ bus atviras plačiai visuomenei. Vandens atrakcionų parke galėsite lankytis tris dienas per savaitę -penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį nuo 10:00 iki 18:00 valandos. BŪTINA išankstinė bilietų rezervacija internete. Tokiu būdu bus ribojami klientų srautai ir taikomos specialios nuolaidos.

„Siam park“ teritorijoje bus laikomasi visų sveikatos apsaugos taisyklių, kurios padės išvengti užsikrėtimų pavojinguoju virusu. Tačiau nei viena iš priemonių netrukdys džiaugtis laiku, praleistu parke.

Patarimas gyventojams: skubėkite pasinaudoti „Siam park“ pasiūlymais ir rezervuoti vietas internetu, kol į parką dar nesugrįžo turistai ir keliautojai iš viso pasaulio.

„Siam park“ saugumo reikalavimai:
„Siam park“ teritorijoje galiojančios sveikatos apsaugos taisyklės.

Lankytojų ir darbuotojų saugumas visada buvo vienas svarbiausių „Loro Parque Group“ prioritetų. Dabar, siaučiant pasaulinei epidemijai, jis yra dar svarbesnis, nei bet kada anksčiau. Atsižvelgdami į Sveikatos apsaugos ministerijos ir Kanarų salų vyriausybės rekomendacijas, parko darbas bus atnaujintas su ypatingu atsakingumu, ribojant klientų skaičių, išlaikant saugų socialinį atstumą bei sustiprinant valymo ir dezinfekavimo procedūras. Apsauginių veido kaukių dėvėjimas yra būtinas visose „Siam park“ teritorijos dalyse.

Sveikatos apsaugos priemonės bus nuolat atnaujinamos ir pritaikomos atsižvelgiant į pasaulinę situaciją ir valdžios institucijų rekomendacijas.

  • Sugriežtinti patalpų ir paviršių dezinfekavimo protokolai.
  • Aiškiai paženklintos saugaus atstumo zonos, lankytojų temperatūra matuojama infraraudonųjų spindulių termometrais. Šią procedūrą atlieka parko darbuotojai, dėvintys apsaugines veido kaukes ir veido skydelius.
  • Prieš patenkant į parko teritoriją, lankytojai pereis pro dezinfekcijos punktus. Žingsniuojant ant jų, batų padai bus impregnuoti dezinfekuojamąja priemone ir taip nukenksminti. Iškart po to, praėję pro sugeriamąjį paviršių, kuris išdžiovins padus, lankytojai pateks į parko teritoriją.
  • Tinkamo rankų dezinfekavimo užtikrinimui, visame parke yra įrengti automatiniai ir rankiniai rankų dezinfekavimo aparatai, kuriais gali naudotis tiek lankytojai, tiek darbuotojai.
  • Parke įrengtos dezinfekavimo arkos, pro kurias praėjus yra užtikrinama dezinfekcija.
  • Po kiekvieno naudojimosi visų tipų padangomis, parko darbuotojai juos apvers, palikdami naudojamą paviršių liestis su chloruotu baseinų vandeniu, taip automatiškai užtikrindami, kad padangos bus dezinfekuotos. Darbuotojai reguliariai dezinfekuos laiptus ir takus į atrakcionus.
  • Be to, paplūdimio zonoje prie bangų baseino, kur pagal naujus protokolus išdėstyti gultai, bus dezinfekuojamas smėlis.
  • Parko darbuotojai turi aiškią naujų taisyklių viziją, kurios griežtai laikysis. Jų uniformos bus skalbiamos kasdien 60-90°C laipsnių temperatūroje. Pietų pertraukos organizuojamos mažesnėmis grupėmis, laikomasi saugaus tarpasmeninio atstumo.

Naujos saugaus socialionio atstumo taisyklės:

  • Atsižvelgiant į šias rekomendacijas, visame parke bus įgyvendinamos socialinės distancijos priemonės, ypač tose vietose, kur yra didelis žmonių srautas, pavyzdžiui, eilėse ir viešuosiuose tualetuose. Taip pat bus įrengti priminimo ženklai.
  • „Siam“ parke veiks šie restoranai: „Beach Club“, „Coco Bar“ ir „Tea House“. Žmonių srautas restoranuose sumažintas iki leistino, būtina laikytis 2 metrų saugaus socialinio atstumo. Visuose tualetuose įrengtos dezinfekcinės stotelės, yra muilas ir vanduo, tad apsilankymo metu rekomenduoja reguliariai naudotis šiomis priemonėmis.
- Advertisement 4-

Naujausi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Aptiktas Ads Blocker!!!

Prašome palaikyti mus ir nenaudoti reklamų blokavimo įskiepių ADBLOCK.

Mes neturime kitų pajamų šaltinių, todėl išjunkdami reklamų blokatorius palaikote mus.

Dėkojame Jums už tai

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

 

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock