24.3 C
Tenerife
Šeštadienis, 22 birželio, 2024
Reklama
PradžiaOraiŠį penktadienį Kanarų salose laukiama iki 37 laipsnių šilumos

Šį penktadienį Kanarų salose laukiama iki 37 laipsnių šilumos

- Advertisement 3-

Šio penktadienio orų prognozė rodo, kad šiaurinėje pakrantėje ir žemose šiaurės rytų srityse protarpiais bus debesuota, o po pietų – giedra. Kitose vietovėse dangus bus iš dalies debesuotas arba giedras. Aukštose vietovėse numatomas nedidelis rūkas.

Temperatūra mažai keisis, nors pietų, rytų ir vakarų vidurio žemėse temperatūra turėtų siekti 30-32 laipsnius Celsijaus. Tikimasi, kad pietryčių pusėje esančiose medianijose temperatūra kartais sieks 34 laipsnius; Santa Cruz de Tenerifėje tikimasi 31 laipsnio šilumos ir 23 laipsnių šalčio.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Vėjas pūs iš šiaurės rytų, toli vakaruose ir pietryčių pusėje bus stiprus. Pietvakarių pakrantėje pūs vėjas.

Šio penktadienio, 2022 m. rugpjūčio 5 d., orų prognozė Las Palmo provincijai rodo, kad šiaurinėje Gran Kanarijos pakrantėje bus debesuota, o centrinėmis valandomis ir po pietų atsivers platūs pragiedruliai; tuo tarpu kitose vietovėse dangus bus debesuotas arba giedras. Tikimasi, kad Calima paveiks aukštas vietoves, ypač po pietų.

Tuo tarpu Lansarotės ir Fuerteventuros salose dangus bus iš dalies debesuotas arba giedras, išskyrus kai kuriuos debesuotus protarpius šiaurinėje salos dalyje dienos pradžioje ir pabaigoje. Valstybinės meteorologijos agentūros (Aemet) duomenimis, aukštai virš jūros lygio, ypač po pietų, tvyros rūkas.

Temperatūra keisis nedaug. Bet kokiu atveju temperatūra pietų, rytų ir vakarų vidurio žemėse gali siekti 35-36ºC, o šiaurės vidurio žemėse – 32ºC. Las Palmas de Gran Kanarijoje numatoma minimali temperatūra 21ºC, o maksimali – 25ºC.

Pūs šiaurės rytų, šiaurės vakarų ir pietryčių vėjas, o dienos pradžioje ir pabaigoje gali kilti labai stiprių gūsių. Pietvakarių pakrantėje pūs vėjas.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos