31.1 C
Tenerife
Šeštadienis, 31 liepos, 2021
Reklama
PradžiaĮdomybėsShakira pristato naują vaizdo klipą, nufilmuotą Tenerifės Siam Parko teritorijoje

Shakira pristato naują vaizdo klipą, nufilmuotą Tenerifės Siam Parko teritorijoje

- Advertisement 3-

Vakar po pietų Shakira pristatė savo naujojo singlo „Don’t Wait Up“ vaizdo klipą, kuris buvo filmuojamas Tenerifėje. Kolumbietė muzikos žvaigždė pasirinko šią salą tiek dėl įspūdingo kraštovaizdžio (filmavimo procesas vyko Abama paplūdimyje), tiek dėl daugybės įdomių objektų – Siam Park vandens parke dainininkė pademonstravo puikius banglentės valdymo įgūdžius.

Naujausias Shakiros projektas buvo nufilmuotas šių metų gegužę, likus savaitei iki oficialaus Siam parko atidarymo. Pasaulinio masto žvaigždė su savo prodiuserinė kompanija įvairiuose salos kampeliuose filmavo naująjį vaizdo klipą. Siam vandens parką ji pasirinko neatsitiktinai, juk jis yra pelnęs geriausio pasaulyje vandens atrakcionų parko titulą.

Dainininkė apsistojo vakarinėje Tenerifės pakrantėje Guia de Isora esančiame Abama viešbutyje. Ją lydėjo vyras, FC „Barcelona“ žaidėjas Gerard Piqué ir du poros vaikai.

Tai ne pirmas kartas, kai Shakira ir G. Piqué lankosi Tenerifėje darbo ar atostogų tikslu. 2014 m. pora nusipirko įspūdingą dvarą salos šiaurėje, bananų plantacijų apsuptyje, ant uolos viršūnės El Rincón regione, Orotavos slėnyje. Tačiau ilgainiui dvaras buvo parduotas, nes pora neturėjo galimybės lankytis jame taip dažnai, kaip norėtųsi.

Pirmą kartą Shakira saloje lankėsi 2006 metais. Santa Cruz „CD Tenerife“ futbolo stadione dainininkė surengė 35 000 gerbėjų talpinantį koncertą, kuris tapo paskutiniu jos turo „Oral Fixation“ etapu.

„Don’t Wait Up“ vakar tarptautiniu mastu išleido „Sony“. Tai yra pagrindinis būsimo dvyliktojo studijinio albumo singlas. Be to, tai pirmasis jos singlas anglų kalba nuo 2016 metais pasirodžiusio kūrinio „Try Everything“.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai