24.8 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 11 rugpjūčio, 2022
Reklama
PradžiaĮvykiaiŠešerių metų vaikas rastas klaidžiojantis Tenerifės gatvėmis, kol jo motina buvo vakarėlyje

Šešerių metų vaikas rastas klaidžiojantis Tenerifės gatvėmis, kol jo motina buvo vakarėlyje

- Advertisement 3-


Santa Krus de Tenerifės vietos policija pranešė, kad ankstyvą sekmadienio rytą rado vienišą šešerių metų berniuką, vaikštinėjantį San Sebastiano prospektu prie CDT futbolo stadiono, kuris buvo basas ir vilkėjo tik pižamą.

Pasak oficialaus pranešimo spaudai, taksi vairuotojas pranešė policijai apie berniuką ir laukė su juo, kol atvyks pareigūnai. Pasikalbėję su berniuku, jie nustatė, kur jis gyvena, todėl nuvežė jį namo.

Nuvykę į jo namus, jie rado praviras duris ir viename iš kambarių miegantį vyrą, kurį pažadinę pamatė, kad jis yra apsvaigęs nuo alkoholio. Vyriškis pareiškė, kad nera susijęs su vaiku ir pareiškė, kad nežino, kur yra berniuko motina, nors ir patvirtino, kad jie abu ten gyvena.

Vyras davė policijai motinos mobiliojo telefono numerį ir jie bandė su ja susisiekti, tačiau ji neatsiliepė telefonu. Vis dėlto policijos komunikacijos skyriaus veiksmų dėka pavyko susisiekti su berniuko tėvu, kuris iš karto nuvyko ir pasiėmė berniuką iš policijos.

Vėliau tą patį vakarą motina, išeidama iš naktinio klubo Santa Kruso miesto centre, pagaliau atsiliepė policijos telefonu ir papasakojo, kas nutiko ir kas bus toliau.

Policijos pranešimas apie įvykį buvo nusiųstas nepilnamečių prokuratūrai, o berniuko motina, kuri tą dieną globojo berniuką, dabar privalo atvykti į policijos nuovadą ir paaiškinti situaciją.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai