24.5 C
Tenerife
Šeštadienis, 22 birželio, 2024
Reklama
PradžiaTenerifėSEKMADIENIO RYTAS - 65 km/val. vėjo gūsiai platina gaisrą, kuris dabar apima...

SEKMADIENIO RYTAS – 65 km/val. vėjo gūsiai platina gaisrą, kuris dabar apima 8400 hektarų plotą

- Advertisement 3-


Naujausia informacija apie gaisro Tenerifėje situaciją yra ta, kad dėl karščio ir 65 km/val. vėjo ugnis vėl sparčiau plinta ir dabar ji apima 8 400 hektarų, t. y. 20 750 akrų arba 84 milijonus kvadratinių metrų, o salos šiaurėje esančiuose pušynuose ji ir toliau nekontroliuojamai dega.

Gaisro perimetras padidėjo iki 70 kilometrų, tačiau pietiniame fronte, kur prasidėjo gaisras, buvo „gerų naujienų” – praėjusią naktį ugniagesiai paskelbė, kad 90 proc. gaisro ploto stabilizavosi. Tačiau didžiausią susirūpinimą kelia šiaurinis frontas, kuris yra labai stačioje ir sunkiai prieinamoje vietovėje, ir tik 20 proc. gaisro ploto yra beveik suvaldyta.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Dabar susirūpinta dėl prastos oro kokybės kai kuriose vietovėse, nes vis didėja dūmų kiekis ir šiandien tikimasi lietaus.

Taip pat atnaujinta informacija apie iš namų iškeldintų žmonių skaičių, nes avarinės tarnybos paskelbė klaidingus duomenis. Vakar vakare (šeštadienį) jos norėjo pranešti, kad evakuota dar 2 600 žmonių, o ne iš viso 26 000 žmonių. Tai reiškia, kad buvo evakuota daugiau kaip 12 200 žmonių, nes svarbiausia – žmonių saugumas, o daugelis jų miega Raudonojo Kryžiaus įsteigtuose sporto centruose. kol kas niekas per gaisrą nebuvo sužeistas ar žuvo, taip pat ir tie, kurie su juo kovoja fronto linijoje, o šiandien apie 500 karių ir ugniagesių bei 23 lėktuvai ir sraigtasparniai toliau nenuilstamai bandys suvaldyti šį gaisrą.

 

undefined

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos