28.6 C
Tenerife
Penktadienis, 16 balandžio, 2021
Reklama
PradžiaTenerifėSanta Cruzas ir La Laguna uždarys parkus ir aikštes nuo 19:00 val.

Santa Cruzas ir La Laguna uždarys parkus ir aikštes nuo 19:00 val.

- Advertisement 3-

Santa Cruz de Tenerife ir La Laguna savivaldybės šį pirmadienį kartu susitarė uždaryti parkus ir skverus, kuriuose pastarosiomis savaitėmis buvo aptikta didelė žmonių koncentracija, dėl kurių kartais turėjo įsikišti ir policija.

Šis uždarymas vyks nuo 19:00 iki kitos dienos 7:00, o savivaldybės atstovai bus atsakingi už tai, kad būtų laikomasi šios priemonės.

Abu merai pabrėžė, kad būtina „priversti visuomenę suprasti, jog tik per individualią atsakomybę“ galima įveikti sveikatos krizę, susitelkusią Tenerifės didmiesčiuose.

Be to, abu lyderiai pakartojo Kanarų salų vyriausybei, o ypač jos Sporto generaliniam direktoratui, ragindami įvairias vietos federacijas „atidėti sporto varžybas dviem savaitėms“.

Abu merai taip pat išreiškė susirūpinimą kai kurių maitinimo įstaigų padėtimi, „kurios yra mažuma“, nurodė Bermúdezas, ir paskelbė, kad „bus griežčiau tikrinamos Kanarų salų vyriausybės nustatytos priemonės dėl klientų skaičiaus ir uždarymo laiko, o nesilaikant jų, bus vykdomas įmonių uždarymas“.

Autorė: Agnė Staponkutė

Apartamentų nuoma Tenerifėje

Šaltinis Internetas

Nuotrauka Internetas

- Advertisement 4-
Agnė Staponkutė
Apartamentu, automobiliu nuoma Tenerifeje bei ekskursijos
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai