28.6 C
Tenerife
Penktadienis, 16 balandžio, 2021
Reklama
PradžiaNaujienosReikalaudami darbo užmokesčio streikuoja „Alborada Ocean Club“ viešbučio darbuotojai

Reikalaudami darbo užmokesčio streikuoja „Alborada Ocean Club“ viešbučio darbuotojai

- Advertisement 3-

Viešbučio „Alborada Ocean Club“, esančio Las Galletas mieste Aronos savivaldybėje Tenerifės pietuose, darbuotojų atstovai teigia, kad jų darbdaviai: „sudarė tokias sąlygas, kad 85 šeimos gyvena pastoviame nerime. Situacija yra nepastovi, dėl nesugebėjimo mokėti nuomos nuolat grasinama iškeldinimu, banko kvitų grąžinimu ir telefono atjungimu dėl nemokėjimo“.

Darbuotojai reikalauja, kad „Ten-Bel Turismo SL” įmonė sumokėtų jiems priklausantį darbo užmokestį.

Darbuotojai reikalauja trijų mėnesių algos iš „Ten-Bel Turismo SL” bei taip pat trijų mėnesių algos iš ankstesnės valdytojos – „Annapurna”.

„Per mažiau nei dvejus metus neišmokėtas pusės metų atlyginimas. Nuo 2013 metų patyrėme penkias krizes, kurių kiekviena buvo vis blogesnė ir blogesnė. Mes pasiekėme tašką, kai nebegalime kentėti ir tylėti – esame kritinėje ir beviltiškoje padėtyje“, – dalinosi savo problemomis protestuotojai.

Darbuotojų komisijų profesinė sąjunga patvirtino, kad problema paaštrėjo praėjusių metų lapkričio mėnesį. „Bendrovės komitetas oficialiai paprašė nutraukti veiklą, kad darbuotojai galėtų kreiptis į ERTE. Jie teigė, kad turi finansinį potencialą padengti tam tikras išlaidas. Tačiau darbuotojai taip ir nesulaukė jiems priklausančio darbo užmokesčio“, – pranešė sąjungos atstovai.

Jie pridūrė, kad vertina žmonių darbą, viešbučio klientų požiūrį ir Las Galletas įmonių bei gyventojų solidarumą, „kurie nuo pat pirmos dienos mus palaikė ne tik padrąsinimais, bet ir maisto produktais bei gėrimais“.

Darbuotojų atstovai primena, kad , viešbučio veikla buvo atnaujinta praeitų metų birželio 1-ąją, vos pasibaigus karantinui. „Iš ERTE buvo pašalinta vos 20 darbuotojų, ir nuo pat pradžių buvo lengva pastebėti, kad gaunamų pajamų nepakanka darbo užmokesčio mokėjimui. Dėl šios priežasties oficialiai paprašėme, kad bendrovė išsiųstų visus darbuotojus į ERTE, tačiau jie ignoravo šį prašymą“.

- Advertisement 4-

PALIKTI KOMENTARĄ

Įveskite savo komentarą!
Įveskite savo vardą čia

- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai