32.6 C
Tenerife
Penktadienis, 2 birželio, 2023
Reklama
PradžiaKanarų SalosRaquel Welch - Kanarų salas pasauliui parodžiusi ikona mirė būdama 82 metų

Raquel Welch – Kanarų salas pasauliui parodžiusi ikona mirė būdama 82 metų

- Advertisement 3-


Kino pasaulis gedi legendinės aktorės Raquel Welch, kuri mirė vakar ryte (trečiadienį) Los Andžele, būdama 82 metų, po trumpos ligos. Raquel Welch parodė Kanarų salas pasauliui 1960-aisiais, kol šios salos dar nebuvo įprasta filmavimo vieta

Vienas didžiausių dešimtmečio filmų buvo „Milijonas metų prieš Kristų”. 1966 m. pasirodžiusiame filme pagrindinį vaidmenį atliko 26 metų Raquel Welch, kuri dėl šio filmo tapo ikona, iš dalies dėl reklaminio plakato, kuris tapo dar žinomesnis už patį filmą.

Filmo eksterjero kadrai buvo filmuojami Gran Kanarijoje, Timanfajos nacionaliniame parke ir Cueva de los Verdes Lansarotėje bei Teidės nacionaliniame parke Tenerifėje, tačiau 2017 m. interviu Fox News Welch daugiausia dėmesio skyrė savo išgyvenimams ant Teidės kalno. „Mes buvome taip toli nuo civilizacijos. Turiu omenyje, kad ugnikalnio apačioje, netoli jūros, buvo viešbutis, bet aš buvau viršūnėje, o ten snigo!” Žiemą Welch filmavosi visame filme vilkėdama garsųjį kailinį bikinį, kuris vėliau buvo įvardytas kaip „lemiamas 60-ųjų metų įvaizdis”, ir susirgo tonzilitu, kuris filmavimo eigoje vis stiprėjo.

„Mano organizme buvo tiek daug penicilino, kad vos nenumiriau”, – pasakojo ji „Fox News”. Tačiau kiekvienas debesis turi savo šviesiąją pusę, nes, nepaisant to, kad filmavimas buvo sunkus, filmas suteikė aktorei pasaulinę šlovę. Nors ji pati sakė: „Vienintelis dalykas, kurį iš tikrųjų nuveikiau tame filme, buvo bėgimas su tuo bikiniu!” Ji paliko sūnų Damoną Welchą ir dukrą Latanne „Tahnee” Welch, kuri taip pat yra aktorė.

undefined

undefined

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai