30.9 C
Tenerife
Pirmadienis, 25 rugsėjo, 2023
Reklama
PradžiaLanzarote"Primark" ir "MediaMarkt" patvirtino, kada atidarys savo naujas parduotuves

„Primark” ir „MediaMarkt” patvirtino, kada atidarys savo naujas parduotuves

- Advertisement 3-Tikimasi, kad pirmosios „Primark” ir „MediaMarkt” parduotuvės Lansarotėje bus atidarytos pavasario pabaigoje ir vasaros pradžioje, t. y. gerokai vėliau nei planuota 2022 m., kai bus baigtos derinti detalės ir vykdomas darbuotojų įdarbinimas, o po to prasidės darbuotojų mokymai, po kurių parduotuvės bus paruoštos visuomenei.


„MediaMarkt” atveju bendrovės logotipas jau aiškiai matomas Argana komerciniame centre šalia „HiperDino” Arrecifėje, kur abi įmonės dalysis bendromis erdvėmis, įskaitant automobilių stovėjimo aikštelę.


MediaMarkt užims didelę dalį praėjusį rudenį atidaryto naujojo prekybos centro viršutinio aukšto. Jos pasiūla ir dydis bus labai panašūs į kitų parduotuvių Tenerifėje ir Gran Kanarijoje, ir tai bus pirmoji įmonės parduotuvė ne sostinės saloje ir tik šeštoji Kanarų salose.


Vasario mėn. prasidėjo atranka, kurios metu buvo ieškoma apie 40 naujų darbuotojų. Jų interneto svetainėje rašoma, kad kandidatai turėtų būti „dinamiškos asmenybės, turėti darbo patirties, gebėti dirbti komandoje, būti iniciatyvūs ir turėti puikių klientų aptarnavimo įgūdžių”.

Primark ir MediaMarkt patvirtino kada atidarys savo naujas parduotuves


„Primark” atstovas spaudai sakė: „Primark” atstovė spaudai teigė, kad „Primark” turi būti „dinamiška asmenybė, turėti darbo patirties, gebėti dirbti komandoje, būti iniciatyvi ir turėti puikių klientų aptarnavimo įgūdžių”: Dabar planuojama, kad atidarymas įvyks maždaug birželio pabaigoje arba liepos pradžioje, kai jie pastatė didelę parduotuvę visiškai naujame prekybos centre „Open Mall” Arrecifėje, kuris buvo atidarytas lapkričio pradžioje.


Jau keletą savaičių vyksta atranka, kad būtų galima rasti tinkamų darbuotojų, kurie dirbs laukiamiausioje naujoje parduotuvėje Lansarotėje, kurie tarpusavyje gali kalbėti keliomis kalbomis ir moka gestų kalbą.


Planuojama įdarbinti kelias dešimtis specialistų, iš kurių daugelis dirbs ne visą darbo dieną.


undefined

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai