26.8 C
Tenerife
Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
Reklama
PradžiaLanzarote"Primark" ieško darbuotojų naujai parduotuvei Lansarotėje

„Primark” ieško darbuotojų naujai parduotuvei Lansarotėje

- Advertisement 3-


„Primark” paskelbė, kad ieško darbuotojų naujai parduotuvei, kuri netrukus bus atidaryta prabangiame „Open Mall” prekybos centre Lansarotėje. Tai pirmoji parduotuvė saloje, todėl bendrovė siūlo įvairias darbo valandas, kad galėtų prisitaikyti ir patenkinti kiekvieno kandidato pageidavimus: „Ieškome entuziastingų žmonių, kurie galėtų prisijungti prie mūsų parduotuvės kaip pardavėjų padėjėjai. Tiek dirbant ne visą darbo dieną, tiek savaitgaliais, mūsų pardavėjų padėjėjų komanda yra svarbiausia verslo dalis, ir jie atlieka esminį vaidmenį mūsų parduotuvių sėkmei.”

„Turime daugybę paaukštinimo galimybių ir didžiuojamės, kad įmonėje plėtojame savo darbuotojų karjerą. Net jei nenorite tapti vadybininku, siūlome puikius mokymus, padedančius tobulinti įgūdžius.”

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Primark teigia, kad vienas iš esminių įmonės dalykų yra noras pasiūlyti puikų klientų aptarnavimą, turėti pozityviai nusiteikusių žmonių, lankstumą, norinčią mokytis komandą ir mados skonį.

Visos papildomos kalbos, kurias kandidatai moka, taip pat bus vertinamos, įskaitant gestų kalbą. Taigi, ko laukiate? Pateikite savo paraišką dabar!

Daugiau informacijos

spauskite čia>>undefined

- Advertisement 4-

Naujausi