32.6 C
Tenerife
Penktadienis, 2 birželio, 2023
Reklama
PradžiaĮvykiaiPrie viešbučio Gran Kanarijoje pavogti turistės lagaminai, kai ji užsuko į registratūrą

Prie viešbučio Gran Kanarijoje pavogti turistės lagaminai, kai ji užsuko į registratūrą

- Advertisement 3-


Nacionalinė policija suėmė 28 metų vyrą, praėjus vos kelioms akimirkoms po to, kai jis įvykdė apiplėšimą prie įėjimo į viešbutį Gran Kanarijos Maspalomo mieste. Iš viešbučio išsiregistravusi auka trumpam paliko savo daiktus lauke, kad nueitų į registratūrą, o mažiau nei per penkias minutes vyras juos iškratė ir pavogė tris nešiojamuosius kompiuterius, skaitmeninę planšetę, mobilųjį telefoną ir šiek tiek grynųjų pinigų.

Visiškai atsitiktinai kitoje gatvėje šalia viešbučio du policijos pareigūnai pastebėjo vyrą, kuris bandė jų išvengti pritūpęs už stovinčio automobilio, atrodė, kad turi rankas ir elgiasi įtartinai.

Kai vienas iš jų ėjo į abi puses aplink automobilį, kad neleistų jam pabėgti, jiems pavyko sulaikyti vyrą ir nustatyti jo tapatybę. Atlikę asmens kratą, jie rado jo kelnėse paslėptą skaitmeninę planšetę ir du nešiojamuosius kompiuterius po automobiliu, o vyras negalėjo paaiškinti, iš kur jie atsirado.

Bendraujant su juo, pro šalį važiavo taksi vairuotojas, kuris užkalbino agentus ir informavo juos, kad prie gretimoje gatvėje esančio viešbučio yra keli atidaryti lagaminai, o jų savininkas – šalia.

Apklausiant nukentėjusiąją, ji agentams papasakojo, kad išeidama iš viešbučio tik trumpam paliko savo daiktus, o nepraėjus nė penkioms minutėms rado juos atidarytus ir aptiko, kad įvairūs daiktai buvo pavogti. 28 metų vyras yra neteisėtas marokiečių tautybės imigrantas, o tyrimas dar nebaigtas, nes neatmetama, kad vagystėje dalyvavo ir antras asmuo. Sulaikytasis perduotas kompetentingos teisminės institucijos žinion.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai