24 C
Tenerife
Trečiadienis, 22 rugsėjo, 2021
Reklama
PradžiaĮdomybėsPo virusiniu tapusiu vaizdo įrašu, Tenerifės ūkininkas pardavė 8000kg arbūzų

Po virusiniu tapusiu vaizdo įrašu, Tenerifės ūkininkas pardavė 8000kg arbūzų

- Advertisement 3-

Šiaurinėje Tenerifės dalyje. La Laguna mieste ūkininkaujantis 26 metų jaunuolis vis dar stebisi tuo, kaip vos per tris dienas jis sugebėjo parduoti 8 000 kilogramų arbūzų. Prekyba pakilo į neregėtas aukštumas iš karto po ūkininko įkelto vaizdo įrašo, kuriame jis prašo vietinių gyventojų paramos, nes priešingu atveju visas jo derlius būtų sunaikintas.

Sergio Rodriguez prisipažino: „Per kelias valandas sulaukiau kelių šimtų skambučių. Žmonės kreipėsi į mane su prašymu parduoti arbūzus. Tai buvo tiesiog neįtikėtina!”.

Viskas prasidėjo nuo paprasto vaizdo įrašo, kuriuo jis pasidalijo savo socialinėje paskyroje. Šiuo įrašu dalijosi vis daugiau ir daugiau vartotojų, jis tapo itin populiariu internete. Jaunasis ūkininkas nerimavo ir išreiškė nusivylimą, kad negali parduoti savo derliaus. S. Rodriguez teigė, kad „žmonės mieliau renkasi arbūzus, atkeliavusius iš Maroko“.

Jis nesitikėjo, kad visuomenė taip masiškai reaguos į video: „Negalėjau atsakyti į visus skambučius ir žinutes, nes dirbau laukuose. Viena vaistinė manęs paprašė 250 kilogramų, kad galėtų išdalyti savo klientams. Žmonės plūdo į mūsų parduotuvę, kai kurie eilėse laukė ištisas valandas“, – pasakoja Sergio, „Frutas y Verdura Nito“, esančios Tejinoje, savininkas. Šį savaitgalį šimtai Kanarų salų gyventojų dalyvavo eisenoje, skirtoje išreikšti solidarumą Kanarų salose gaminamam produktui.

”Daugelis regiono ūkininkų kreipėsi į mus, kad padėtume jiems parduoti produkciją, taip bus ir dabar, šiais sunkiais laikais turime būti vieningi“.

Vienas iš solidarumą Sergio Rodriguez išreiškusių žmonių buvo La Lagunos meras Luis Yeray Gutiérrez. Jis savo socialinėje paskyroje pasidalijo žinia apie ūkininko prašymą ir paragino žmones įvertinti Kanarų salų gamintojų darbą. „Labai svarbu remti mūsų salos gamintojus. Šio jaunuolio iš La Lagunos pavyzdys yra itin svarbus. Jis pabrėžia vietinio vartojimo svarbą. Mūsų produkcija yra aukščiausios kokybės pavyzdys“.

Dabar, sėkmės jauduliui nuslūgus, Sergio Rodriguez neketina daryti pertraukų. Jis su naujomis jėgomis kimba į darbus. Tačiau jis įsitikinęs, kad tai, kas įvyko, padės visiems geriau suprasti, kaip svarbu remti vietos verslą. Nuo jo priklauso daugybė šeimų, kurios nenuilstamai dirba, kad salos gyventojai vartotų kokybiškus vietinius produktus.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai