37 C
Tenerife
Sekmadienis, 28 vasario, 2021
Reklama
Pradžia Įvykiai Po vakarėlio barui, esančiam Santa Cruz de Tenerifėje, skiriama bauda ir laikinai...

Po vakarėlio barui, esančiam Santa Cruz de Tenerifėje, skiriama bauda ir laikinai stabdoma veikla

- Advertisement 3-

anta Cruz de Tenerifė Miesto tarybos planavimo departamentas sustabdė baro „Bar La Guiri“ veiklą. Toks sprendimas buvo priimtas po nutekinto vaizdo įrašo, kuriame užfiksuota, kad vakarėlio metu besilinksminantys klientai pažeidžia visas įmanomas saugaus elgesio taisykles ir ignoruoja visas sanitarines priemones. Pandeminiu laikotarpiu baras jau turėjo „atvirą bylą“ bei gavo 20 000 eurų baudą.

Šį kartą „Bar La Guiri“ bare buvo užfiksuoti griežti pandemijos laikotarpio saugos elgesio tasyklių pažeidimai. Penktadienį, dieną, kai buvo priimti nauji apridojimai, padėsiantys išvengti susibūrimų, baro klientai dainavo, šoko ir, žinoma, nesilaikė saugaus atstumo bei nedėvėjo apsauginių veido kaukių. Toks elgesys prieštarauja visoms saugaus elgesio taisyklėms, kurios yra įvestos su susirgimų masto stabdymo tikslu.

„Bar La Guiri“ baras 2018 ir 2019 metais jau keletą kartų buvo baustas už gyvos muzikos vakarų organzavimą be atitinkamos licencijos. Kitos nuobaudos skirtos už gyvų koncertų organizavimą pandemijos metu ir darbo laiko sutrumpinimo direktyvų nesilaikymą.

Šį penktadienį Miesto Tarybai trūko kantrybė ir jie neatideliodami nusprendė skirti 20 000 eurų baudą ir ateinantiems 3 mėnesiams sustabdyti baro „Bar La Guri“ veiklą.
Miesto Tarybos narys, atsakingas už urbanistiką, Carlos Tarife pranešime spaudai pareiškė, kad „jau ir anksčiau buvo kilusios problemos su šiuo baru, esančiu Calle Cavel provincijoje. Įvestos sankcijos barui „Bar La Guiri“ turėtų tapti puikiu pavyzdžiu kitoms įstaigoms“.

- Advertisement 4-

PALIKTI KOMENTARĄ

Įveskite savo komentarą!
Įveskite savo vardą čia

Naujausi

Naujausi komentarai