28.6 C
Tenerife
Penktadienis, 16 balandžio, 2021
Reklama
PradžiaTenerifėPo Šv. Velykų prasidės TF-1 greitkelio dangos atnaujinimo darbai

Po Šv. Velykų prasidės TF-1 greitkelio dangos atnaujinimo darbai

- Advertisement 3-

Vyriausybė patvirtino, kad Tenerifės pietuose esančio greitkelio TF-1 dangos atnaujinimo darbai, kuriais bus pašalintos duobės tarp Arico ir Adeje regionų, prasidės po Šv. Velykų. Kelias, kurio būklė abiem kryptimis smarkiai pablogėjusi – jame daug įtrūkimų ir duobių – kelia didelį pavojų vairuotojų saugumui. Kad procesas kuo mažiau paveiktų eismą, kelio remonto darbai bus atliekami nakties metu.

Tenerifės miesto tarybos greitkelių skyrius, kuriam vadovauja Enrique Arriaga jau turi reikiamus administracinius leidimus, kad kelininkai galėtų pradėti remonto darbus jau per artimiausius 14 mėnesių. Remonto darbus vykdys „Sacyr Construcción SAU“. Tam skirtas 15 404 569 eurų biudžetas.

Norint ištaisyti esamos kelio dangos trūkumus, bus naudojami vieno ar kelių karšto asfalto sluoksnių šlifavimo ar frezavimo, barstymo ir sutankinimo bitumu būdai, kurie baigsis kelio žymų perdažymu. Naudojamos medžiagos užtikrins kokybės ir saugos standartus bei atitiks aplinkosaugos reikalavimus, nes sumažins ne tik darbų metu susidarančių atliekų kiekį, bet ir gamtinių išteklių naudojimą.

Enrique Arriaga ne kartą yra pabrėžęs, kad kai kuriose greitkelio vietose, kurios yra labai svarbios salos mobilumui, dėl didelio eismo intensyvumo per tam tikrą laiką atsirado „akivaizdžių trūkumų“. Jo nuomone, šie trūkumai kelia grėsmę saugumui, todėl būtina nedelsiant imtis remonto darbų.

Pietų greitkelis yra didelės apimties magistralė, kuri iki Covid-19 pandemijos, kai turizmo sektorius dirbo visu pajėgumu, tarp Guaza ir Los Cristianos (Arona) per dieną praleisdavo iki 100 000 transporto priemonių. O tarp Fañabé (Adeje) ir Las Chafiras (San Miguel de Abona) – 70 000 transporto priemonių.

- Advertisement 4-

PALIKTI KOMENTARĄ

Įveskite savo komentarą!
Įveskite savo vardą čia

- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai